www.sudzibas.lv Sia'' Siguldas Nami'' nekvalitatīvs darbs

Sia'' Siguldas Nami'' - nekvalitatīvs darbs

SIA'' Siguldas Nami'' ir kārtīga blēžu firmiņa, kuras vadība ir dzērāji, kas apkrāpj godīgos namu iedzīvotājus, savāc naudiņu un par pārējo viņiem nospļauties, darbus veic neatbilstoši tāmei, izmantojot zemas kvalitātes materiālu, jāskraida pakaļ kā maziem bērniem. Nekādā gadījumā neiesaku ielaisties ar šo firmu!!!

I

D dianite76 10.12.2010

To jau sen visi zināja. Pati ar viņiem 2 gadus karoju, jo mūždien kanalizācija nāca augšā. Māja bija novesta līdz pagrimumam - pagrabā ieiet nevarēja, jo sūdi bija līdz celim. Atvainojos par tiešumu.
Tagad tā ir viena no skaistākajām Siguldas mājām.

J jana 10.12.2010

privatizejam hruscovkas ar vecam trubam, tagad sanemam...rezultatu...tads jau ari valstij bija merkis, tikt vala no vecam majam, lai iedzivotaji par savu naudu visu labo