www.sudzibas.lv SIA "Shine" Neprofesionāls meistars

SIA "Shine" - Neprofesionāls meistars

Šodien mana draudzene apmeklēja salonu Shine. Viņai veica manikīru un aparāta pedikīru ar gel-lakas pārklājumu . Iepriekš šajā salona strādāja cita meitene, kuru savu darbu veica augstāka klase! Bet šoreiz bija citi meistari divas Oļesas(vismaz viņai tā pateica). Pirmkārt priekš manīm ir brīnums ka manikīru un pedikīru veic vienlaicīgi, viens meistars rokas, otrais kājas. Bet nu ok, varbūt tā ari var... Cena par rokas manikīru un aparāta pedikīru + gel-laka(tikai kājām ) ir 47€. Pēc salona apmeklējuma draudzene atbrauca pie manis, uz vaksāciju, un te bija pārsteigums! Gēla-laka vietām peld, bet uz lieliem nagiem vienkārši uzpūšas! Pedikīrs bija veikts vienkārši drausmīgi !!! Kutikalas apgraizītas, āda ap nagiem apsartusi! Es uzprasīju ko viņai lika zem lakas un ko virsu, izrādās zem lakas viņai lika Brisa LITE Base Coat( kas ir domāta ka pamata gēlam!!!), bet virsu tā arī neuzzinājam ko! Visu to briesmīgu darbu mēs noņemam nost! Visu ko gribas pateikt, tas ir - ja nemāki savu darbu veikt profesionāli, tad jāiet mācīties ! Bet jā izmācies, tad veic to godīgi !!! Ja esi praktikante, tad lūdzu prasi cenu atbilstoši savam prasmēm !!!

P.S. Meitene kas veica manikīru savu darbu veica perfekti! Tiešām profesionāle! Paldies viņai!

R