SIA "Schaefer", SIA "Realizācijas Grupa", pircejiem.lv"qu - Krāpnieciskā darbība

Lūdzu pievērst uzmanību tam, kā darbojas SIA "Schaefer" un SIA "Realizācijas Grupa",
kurus vada /izdzēsts/. dzimis, bet no 07.12.2011. /izdzēsts/.g. dzim. spriežot pēc publiskiem datiem, ko droši var pārbaudīt. Šie jaunie cilvēki nodarbojas ar krāpniecību nelielos apjomos, līdz ar to noteikti jāuzmanās un viss jāpārbauda, pirms Jūs sākat jebkura veida sadarbību, jo šie vadītāji pat dēļ 100-200 latiem ir gatavi uzsākt krāpniecisko darbību. Šie jaunie krāpnieki arī izstrādāja tādas mājas lapas ka pircejiem.lv un daudz citu ar nelikumīgiem paņēmieniem. Līdz ar to vēlos informēt, ka noteikti jāuzmanās no šāda veida uzņēmējiem.

M mach1ne 04.06.2015

Cik cilvēku, tik viedokļu. Vienmēr kādam kaut kas nepatiks un tikai tāpēc nav jānomelno uzņēmums...