www.sudzibas.lv SIA Savanna Comfort (mēbeles, dīvāni) Pircēju maldināšana, nekorekta attieksme, naudas izspiešana

SIA Savanna Comfort (mēbeles, dīvāni) - Pircēju maldināšana, nekorekta attieksme, naudas izspiešana

Stājoties pircēja-pārdevēja attiecībās ar šo kantori jūs dabūsiet:

Nekorekti un neprofesionāli (tiesa gan ļoti viltīgi) sastādīto līgumu;
Nekorektu, rupju, pazeminošo un prastu attieksmi no menedžmenta puses;
Morālo presingu;
Pazaudēto laiku;
Dažus sirmus matus un bojātas nervu šūnas;
Jūs gaidīsiet mēnesi pasūtīto preci, par kuru bijāt iemaksājuši avansu 200 LVL, tad saņemsiet zvanu no veikala pārdevējas, ka dīvāns ir gatavs, bet audums gan vairs nav pieejams, un ir jāizvēlās cits. Pirms jūs parakstīsiet līgumu, jūs nebrīdinās par to, ka audums var tomēr būt nepieejams (arī pec tā, kad pārdevēja pārbaudīs, ka audums ir), un jums, pēc mēneša būs jādomā par citu audumu. Protams, par avansa atgriešanu jūs varat aizmirst, jo dīvāns taču ir gatavs (protams, piezvanīt tad, kad tika konstatēts, ka audums nav pieejams, un noskaidrot, vai pircējs vēlas citu, un tikai tad ražot divānu - nevar. «7 reizes nomēr, vienu reizi nogriež»), tas ir sīkums, ka divānam trūkst auduma, jūs taču varat izvēlēties citu (tas, ka jums cits audums neder, nevienu neuztrauc, tie ir tikai jūsu principi, VISI piercēji, kuriem tā ir gadījies piekrīt izvēlēties citu audumu).

Sirsnīgi iesaku turēties pa gabalu no šīs firmas!

P pateretajs72 07.08.2012

Pilnīgi piekrītu sūdzībai!!! Pasūtījām dīvānu, pēc mēneša atveda, pie dīvāna izpakošanas un salikšanas konstatējam brāķi, nākamajā diena uzrakstījām viņiem sūdzību, šie teica, ka tikai PĒC MĒNEŠA!!! atvedīs trūkstošas daļas un meistars atnāks un visu izlabos, par ko iepriekš paziņos mums, lai sarunātu laiku.Pagāja jau 1, 5 mēnesis, neviens tā arī nezvanīja!!!Kad sazvanījām menedžeri, kura mums to visu apsolīja, viņa atpūšas Turcijā!!! un ieteica aizbraukt pašiem uz veikalu...

V viktorija12 17.08.2012

В Savanne comfort являюсь постоянным клиентом, мебель покупаю уже не первый раз. очень хорошая мебель, приемлевые цены. продовцы очень внимательные, помогут с выборам мебели. Посоветовала друзьям и родственникам приобрести мебель в Savanne comfort все остались довольны.

A annaK 17.08.2012

Покупала спальню в данной фирме не было проблем приятное обслуживание, спальня пришла в срок как обещали.

P Pilsons1 27.09.2012

Pilnībā piekrītu šai sūdzībai..., turaties tālāk no šīs firmas, vienas nepatikšanas ir!!!

M mja 27.09.2012

pec viktorijas un annas atsauksmem spriezot, latviesiem no ta uznemuma normalu attieksmi nav ko gaidit.

S Santa_a 01.07.2013

Sia Savanna Comfort laba mēbeļu kvalitate un apkalpošana.Ar pirkumu mes apmierināti.

R rean 11.08.2013

Mīļie pircēji, pasargājiet sevi no šiem krāpniekiem, ticiet man, šajā veikalā strādā nepieklājīga menedžere, kurai pilnīgi vienalga par pārdotām precēm!!!