SIA "Sausserdis " A" - Dīvains čeks

Sveiki!

Tikko iegādājos vējjaku, tādu vienkāršu, jo gribējās lai sanāk lētāk. Pie kases, pamanīju, ka pārdevēja nervozē. Jaka maksā 15 LS, bet varēja redzēt, ka uz birkas bija noplēsta cena. Dīvainas liekas čeka beigas, kur rakstīts ''Kopā'' un kaut kāds ''51''. Arī zīmes šķiet nozīmē eiro. Maksāju ar 3 piečukiem, tāpēc navarētu būt tā, ka viņa vienu paņēma sev?

Paldies par atsaucību!

A Aleksa 01.10.2010

Es domāju, ka nē, drīzāk, viņiem kautkāds dīvains kases aparāts, tāpat kopā norādīti 15, tātad, kasē jābūt šādai summai. Bet interesanti gan, kāpēc tur eiro uzrādās...jebkurā gadījumā, savu jautājumu Tu varētu uzdot veikala vadītājam / īpašniekam, jo 15 eiro ir mazāk par 15 Ls;) Bet nedomāju, ka tieši pārdevēja vēlējas Tevi apšmaukt.

D Dīdī 01.10.2010

Tur laikam tik tas eiro nav nomainīts uz Ls:)
Bet par 51 vajadzēja jautāt veikalā nevis te:D

H harijs 02.10.2010

Kase saņēma 15, čeku iedeva par 10. Kasiere veikalam atdos 10, pati sev kabatā 5.
Elementāra matemātika.

L Liene 03.10.2010

čeks gan ir tāds interesants, tur it kā vēl trūkst beigās :KOPA ... SK.NAUDA... IZDOTS... un tas 51 varbūt ir atlaide, kaut gan tad arī parasti tā arī ir rakstīts ATLAIDE%...

B bu buu 05.10.2010

Mans čeka beigu tulkojums būtu tāds:
KOPĀ - 15 (jāmaksā 15)
51 - 5 (skaidra nauda, cik iedota no klienta puses - kasieris nokļūdījies un 15 vietā uzklabinājis 5)
KOPĀ - 10 (kasņiks parāda, cik vēl jāmaksā/jāiesit skaidra nauda)
51 - 10 (atkal skaidra nauda, cik beigās tiek samaksāts)
nu nautkā tā... tipa maksājums sadalīts 2 daļās.

bet kopumā smuki nav, man liekas ka VID pamatīgi izčakarētu par to čeku - kasņiku vajag saprogrammēt līdz galam, norādot Ls nevis eiro un salikt pareizus apzīmējumus, piemēram, ka 51 nozīmē skaidra nauda...

J jekabs 25.04.2011

Bet PVN jau ir 22 % bet čekā ir 21