www.sudzibas.lv SIA "Satva" Kas par daudz, tas par skādi

SIA "Satva" - Kas par daudz, tas par skādi

Par bezdarbnieka dalību neformālās izglītības programmas apguvē ar kupona metodi- konkrētāk, Angļu valodas kursi valodu mācību centrā "Satva".
Var just, ka uzņēmums vēlas nopelnīt un ir gatavs pēc iespējas vairāk uzņemt apmācāmos- apsveicami, bet kādā kvalitātē var apgūt valodu, ja grupā ir 15 cilvēki un kabinets ir tik mazs, ka 14 cilvēkiem jāsēž saspiestiem, bet 15 gandrīz vai jālien kādam klēpī?... Biroja vadītāja teica, ka mums ir paveicies, jo grupās mēdzot būt arī 16 cilvēki- man rodas jautājums-kur sēž 16?...

H horta 23.11.2011

tā ir kārtējā ES naudas atmazgāšana, kursi nekam neder..nu vismaz tie uz kuriem es gāju Durbē, man bija skaidrs ka nevienam neinteresē vai kāds ko iemācās vai ne, materiāli jāpērk pašiem, grupas milzīgas, pasniedzēji..ļoti sapņaini

L lizard2 23.11.2011

Pajautājiet satva direktoram Robertam Bucmasteram. Telpas Satvā pašiem īpašniekiem ir ļoti plašas, pati tur biju. Vienīgi studentiem šauras. Tas, ka Satvai galvenais ir nauda nevis studenti tas jau nav nekas jauns.