www.sudzibas.lv SIA ROJIMEX Par darbu objektā Polijā

SIA ROJIMEX - Par darbu objektā Polijā

Noteikti, ka ir cilvēki kas NVA lapā ieraudzījuši daudzsološo sludinājumu no ROJIMEX SIA par darbu būvobjektā - Polijā. ( http://cvvp.nva.gov.lv/vakance/17177 u.c. sludinājumi no viņiem). Darbu sola ātri, parasti jau pēc dažām dienām notiek braukšana uz Poliju. Sola daudz, algu sākot no 1000 LS mēnesī. Nonākot galā pavisam cita situācija - priekšā jau sēž bēdīgas viesstrādnieku sejas... Daži pastrādā dienu, divas, daži nedēļu un vairāk - naudas kā nav, tā nav. Vietējie priekšnieki - poļi, nenormāli piekasīgi pie viesstrādniekiem. Daļu, ko pa dienu uzmūrē, liek jaukt nost un pārtaisīt. Viesstrādnieki nepaēduši, stundas nesamērīgi garas. Neuzķerieties!!!

R

O Oļegs 11.08.2010

Pilnīgākā deziformācija. pirmkārt nevienam netiek solīts, ka alga būs no 1000Ls un uz augšu, cik izstrādāsi tik nopelnīsi, otrkārt nevienam nav solīts maksāt katru dienu vai nedēļu, treškārt neviens vēl nav nostrādājis mēnesi. Tādi kā godājamais rakstītājs lai sēž mājās, jo vairāk par pliku runāšanu nav spējīgs izdarīt. Tikko sadzird naudas iespēju pelnīt tā skrien un sit pie krūts, ka ir baigais celtnieks, bet īstenībā pat nezin, kas ir nivelieris.

X XXXX 31.10.2010

Jā tiktiešam tiekot ar šadu firmu polija katram kluva dzives parbaudijums kurš tur atradas. Tapatas ka pa skaisto tika ligumi noslekti tikai paši šos liguma nosacijumus neievero. 1). drošibas tehnika kur paliek ja ar apdarnieka trepitem tev ka pertiķim jatiek vel augstāk 3metri neka trepites tad kur var but drošibas tehnika.Topašu par likuma minetajam komandejuma naudam uz poliju ir minets ka komandeuma naudas sastada 25lvl+atmaksata viesnica un edinašana tie ir 130 eiro. Tas ir pec ministru kabineta numur 219 nolikuma. Nevis savi lidzekļi jatere privatie. Minetie darba apģerbi kas tika mineti liguma un apavi kuri ta ari netika izsniegti. Likums paredz ka ar šo ari butu taka janodrošina. Domaju ka noteikti citati tiks meiģinati apgazti ka tas ir bleiņas bet foto uzņemumi liecina pavisam ko citu kurus tiku redzejis.Katris jau redz cita aci skabargu bet uzskata ka vinam tomer taisniba un nepieka nava vainigs. Ja starp priekšniecibu valda bernudarzs tad kur var kads pareizi kontrolēt stradnieku. Kaut viens priekšnieks butu izbaudijis melna stradnieka darbu un tad sedies sava kresla tad noteikti butu domajis savadak, un nebļautu ka tie ir meli.Es savu dzivi esmu veltijis celtniecibai un pastradajis pat amatos ne tikai par brigadieri bet gan drošibas tehnikas parziņa ari.