www.sudzibas.lv SIA "RODAS", rokdarbu studija Neprofesionāla pasniedzēja

SIA "RODAS", rokdarbu studija - Neprofesionāla pasniedzēja

Šogad nolēmu apmeklēt rokdarbu kursus. Ilgi meklēju un beidzot atradu kursus Rīgas centrā un, kā es sākumā domāju, par pieņemamu samaksu. Reāli mani pietika tikai uz 4 nodarbībām (aizbēgtu arī ātrāk, bet nauda jau bija samaksāta). Kad aizgāju prom neviens no rokdarbu studijas darbiniekiem nepiezvanīja un neprasīja "kāpēc?" vai "kas notika?". Kopumā mācīšanas metode un pieeja pie cilvēkiem ir neprofesionāla. Galvenais pasniegšanas princips - palīdzi sev pats! Pašai vajag visu jautāt un jābūt ļoti aktīvai - savādāk neviens Tevi nepamanīs, jo viena pasniedzēja (Anda Mazvērsīte) mēģina paveikt neiespējamo - viņa māca adīt, šūt un pīt pērles vienlaicīgi. No sirds neiesāku Jums tērēt savu laiku un naudu rokdarbu studijā "RODAS". Vēlāk arī dzirdēju ka viņiem bija problēmas ar akreditāciju.
P.s. Pērlīšu tehniku apguvu pati ar internēta palīdzību. :)

Ar cieņu,
Līga

I irina_l 18.10.2012

Tikai fakti („pēdiņās” – citāti no Līgas sūdzības)

1. „Šogad nolēmu apmeklēt rokdarbu kursus. Ilgi meklēju un beidzot atradu kursus Rīgas centrā un, kā es sākumā domāju, par pieņemamu samaksu”.
Šai rindkopai nevar nepiekrist. Mūsu Studija piedāvā vispieņemamākās cenas rokdarbu, mašīnizšūšanas un šūšanas profesionālās pilnveides programmām.

2. „Reāli mani pietika tikai uz 4 nodarbībām (aizbēgtu arī ātrāk, bet nauda jau bija samaksāta)”.
Lai potenciālais kursu klausītājs varētu novērtēt mūsu mācību programmu kvalitāti, pasniedzēja kvalifikāciju un piedāvāto mācību materiālu, jebkurā no mācību programmām pirmā nodarbība tiek novadīta nepieprasot par to mācību maksu.
Ja programma neatbilst gaidītajam, neviens nav spiests pēc pirmās nodarbības turpināt mācīties un maksāt par to. Gandrīz visi pirmās nodarbības apmeklētāji parasti paliek un mācās tālāk.

3. „P.s. Pērlīšu tehniku apguvu pati ar internēta palīdzību. :)” Kad aizgāju prom neviens no rokdarbu studijas darbiniekiem nepiezvanīja un neprasīja "kāpēc?" vai "kas notika?".
Spriežot pēc sūdzībā rakstītā, Līga esot apguvusi pērlīšu rotu izgatavošanu. Neviena no dāmām, kuras 2012. gada septembrī uzsāka mācības pērlīšu rotu izgatavošanas programmā, līdz šim nav šo mācību kursu pametusi. Interesanti, ka arī neviena Līga mūsu Studijas klausītāju sarakstos nav reģistrēta. Ir diezgan sarežģīti piezvanīt cilvēkam, kurš neeksistē.

4. Kopumā mācīšanas metode un pieeja pie cilvēkiem ir neprofesionāla. Galvenais pasniegšanas princips - palīdzi sev pats! Pašai vajag visu jautāt un jābūt ļoti aktīvai - savādāk neviens Tevi nepamanīs.
Anda Mazvērsīte ir profesionāls pedagogs ar ilggadīgu skolotājas pieredzi mājturības mācīšanā. Katrai nodarbībai viņa ir sagatavojusi 10 – 14 lappuses teorētisko izdales materiālu, apgūstamo darba paņēmienu paraudziņus, kā arī datorizētus uzskates materiālus.

5. „jo viena pasniedzēja (Anda Mazvērsīte) mēģina paveikt neiespējamo - viņa māca adīt, šūt un pīt pērles vienlaicīgi ».
Ja cienījamā Līga būtu apmeklējusi mūsu nodarbības, tad zinātu, kas un ar ko tajās nodarbojas.
Tikai no 2013. gada februāra mūsu Studijā sāks uzņemt klausītājus adīšanas programmā un šo programmu vadīs pavisam cita pasniedzēja (nevis Anda Mazvērsīte, kā to apgalvo Līga). Šūšanas programmas nodarbības vada pasniedzējas Larisa Matvejenko un Larisa Čeriņa. Šīs nodarbības notiek pavisam citos laikos un, protams, ka citā auditorijā. Par to jūs varat pārliecināties apmeklējot mūsu mājas lapu: www.rodas.lv.

6. „Vēlāk arī dzirdēju ka viņiem bija problēmas ar akreditāciju”.
Mēs lepojamies ar to, ka Studija darbojas saskaņā ar Latvijas Republikas likumdošanu. Mūsu programmas ir licencētas. Ar to mēs patīkami atšķiramies no tām dažādus kursus vadošajām iestādēm, kurās veic nelikumīgu saimniecisko darbību. RODAS ir Studija, kura katru savu programmu iesniedz Izglītības Ministrijas pārbaudei.
Patlaban akreditētas ir jau 15 mācību programmas: konstruēšanā, apģērbu šūšanā, mašīnadīšanā (sk. http://rodas.lv/programmu-licencesana-un-akreditacija/) . Visas programmas ir saņēmušas augstāko novērtējumu – 6 gadu ilgu akreditācijas termiņu.
Pēc akreditēto programmu apguves mēs izsniedzam Latvijā un ES oficiāli atzītu Apliecību. 2012. gada novembrī tiks iesniegti dokumenti programmu „Tamborēšanas tehnoloģijas” un „Pērlīšu rotu izgatavošana” akreditācijai.

7. No sirds neiesāku Jums tērēt savu laiku un naudu rokdarbu studijā "RODAS".
No sirds iesakām tomēr iztērēt 4 stundas sava brīvā laika un 2013. gada februārī, kad sāksies jauna uzņemšana RODAS kursos, apmeklēt pērlīšu rotu izgatavošanas kursa pirmo bezmaksas nodarbību, lai varētu personīgi pārliecināties, cik daudz no sūdzībā teiktā atbilst patiesībai.
Esat laipni lūgti arī apmeklēt Studijas atvērto durvju dienas!

Rokdarbu Studijas RODAS direktore Irina Ļebedeva

P.S. Cienījamā Līga! Mēs esam gatavi Jums atdot par mācībām iztērēto naudu. Lūdzu, 30 dienu laikā atnāciet pie mums uz Studiju, ņemot līdzi kvīti par samaksāto mācību naudu.
Par naudas atdošanu vai neatdošanu apsolām līdz 20. novembrim paziņot mājas lapā sudzibas.lv

P.S.S. Mīļš paldies sudzibas.lv, konkurentiem un nelabvēļiem par bezmaksas reklāmu!

L Līga@7 28.10.2012

:) Protams ka neesmu Līga! Tās gan ir viss garāka attaisnošana. ;) Nu, ja "lēta reklāma" ir Jūsu variants - tad vienmēr lūdzu!!! Lai viss izdodas!!!

K k77 29.10.2012

Es nepiekrītu Līgas teiktajam! Pati apmeklēju šos kursus un ar nekādām problēmām nesaskāros un pasniedzēja Anda vienmēr bija gatva palīdzēt, ja radās kādi jautājumi! Kursu laikā ieguvu diezgan lielu materiālu daudzumu, kuri noder arī tagad, lai kaut ko pagatavotu pašas rokām!
Esmu apmierināta un garsos iet uz nākošo līmeni, lai iemācītos vēl skaistākas rotiņas pagatavot! Laikam katram sava pieredze un viedoklis, bet nevarēju neuzrakstīt redzot tādu kritiku!

I irina_l 30.12.2012

Mēs gaidījām krietni ilgāk pat apsolīto laiku, taču ļoti cienījamā „Līga” tā arī neieradās pēc naudas.

Augsti godājamie konkurenti!
Lūdzu, rūpīgāk iepazīstieties ar šīs mājas lapas lietošanas noteikumiem. Atgādinājumam citēju nelielu fragmentu: „
… Jūs piekritāt nelietot mājas lapas piedāvāto servisu šādiem mērķiem:
Augšupielādēt, izvietot vai citādi pārraidīt jebkuru Saturu, kas ir pretlikumīgs, kaitīgs, apdraudošs, ļaunprātīgs, uzmācīgs, apmelojošs, …, invazīvs attiecībā uz citas personas privātumu un personīgu dzīvi, vai rasiski, etniski vai kā savādāk nosodāms …”

Nākamreiz, pirms ķeraties pie „interesanta” dokumenta sacerēšanas, rūpīgāk iepazīstieties ar mūsu mājas lapas saturu - esam centušies lasītājus iespējami plaši informēt par mūsu programmām un pasniedzējiem.
Domāju, ka nu jau pietiks „uzlauzt” mūsu mājas lapu, piesavināties licences un idejas (jūs zināt, par ko es runāju)! Varbūt labāk papūlieties paši paveikt kaut ko ievērības cienīgu. Iesākumam – pamēģiniet savu darbību sakārtot atbilstoši Latvijas valsts likumdošanai.

Ar cieņu
Studijas „RODAS” direktore Irina Ļebedeva