www.sudzibas.lv SIA Rīgas satikmse Neapmierina transportu Mēneša biļetes par 35 EUR

SIA Rīgas satikmse - Neapmierina transportu Mēneša biļetes par 35 EUR

Pirmkārt.. nav biļešu automātu katrā pieturā kā tas ir citās Eiropas valstīs pieņemts !
(jo neviens nepirks biļeti pie transporta vadītāja... dārgi ) šādu opciju var norakstīt !
Otrkārt.. Neizdevīgi ir pirkt RS īpašās mēneša biļetes, no kurām ir maz jēgas, jo brauk
var tikai viena transporta līnijā, tas nav izdevīgi ! pilnībā ! Maksā gandrīz tik pat cik uz
visām transportu līnijām... Šādas mēneša biļetes cena būtu 20 - 25 EUR nevis 35 EUR !
Pilnībā ir neizdevīgi par tādu naudu pirkt šādu mēneša biļeti... tā būtu izdeviga tikai, ja varētu
braukt vismaz 2 transporta līnijās vai kā minimums 3 transporta līnijās tikai tad šī mēneša
biļete atmaksājas pirkt par 35 EUR ... Transports Rīgā ir dārgs un nerentabls... !

Kādreiz, sensenos laikos RS piedāvāja arī iespēju iegādāties mēnešbiļeti arī vienam transporta veidam, taču tas bija pārāk neizdevīgi - nepietika naudas nanoūdeņu iepirkumiem un citām afērām uz pasažieru rēķina.

K Kaspars Bariss 09.07.2017

Šausmas!