SIA „Rīgas ražošanas komercfirma „ISIDA” - ķīmiskā tīrīšana

Tika iegādāts pakalpojuma kupons automašīnas ķīmiskā tīrīšana. Kuponā norādīts ķīmiskās tīrīšanas laiks- 5 stundas. Tā kā auto, attiecīgajā vakarā bija nepieciešams lietot, pakalpojums tika pieteikts 8:00. Konkrētajā laikā un vietā nebija sastopams neviens darbinieks. Nācās gaidīt pusstundu līdz parādījās kāds, kurš norādīja, kur mašīnu atstāt, kā arī paziņoja, ka auto tīrīšana sāksies ne agrāk kā 10:00. Pēc ilgas skaidrošanās, nenoskaidrota amata darbinieks nosolījās, ka plkst. 16:00 mašīna būs iztīrīta un gatava lietošanai. Plkst. 18:30 (pieņemot, ka vismaz 2 stundu laiks būs pietiekams, lai tiešām viss būtu padarīts), ierodoties tīrītavā, šoks liels- mašīna tikai tikko sākta tīrīt, uz komentāriem no uzņēmuma "brigadiera" tika saņemta tikai atbilde, ka " "džeki" jau strādājot, gan jau drīz būs kārtībā. Vienkārši pirms tam nebija laika" .
Kuponā norādītā cena ar 50% atlaidi- 25 Ls. Pirms tīrīšanas kasē, nezinot, ka tiks izmantots jau nopirktais kupons- tika uzrakstīts rēķins, kurš par pilno auto ķīmisko tīrīšanu kopā izmaksā 39 Ls.
Acīmredzot, arī matemātika, tāpat kā primitīva, pieklājīga sazināšanās ir pilnīgi sveša lieta.
Piredze pilnīgi noteikti negatīva. Mašīna tika atdota pilnīgi mitriem sēdekļiem, vietām neiztīrīta, kā arī sabojātu plānoto vakaru...

J Joske 09.09.2011

Kur tika iegādāts kupons?
Man šķiet tas ir būtisks moments - kas tirgo šādu "sviestu" ?!

L Laura 15.11.2011

Es arī varu pievienoties negatīvām atsauksmēm par šo ķīmisko tīrīšanu. Pievienojos visam augstāk minētajam. Mums arī mašīnu atdeva pilnīgi slapju (ne mitru, bet kā ar spaiņiem pielietu). Tagad nemaz nezinu, kā lai tos sēdekļus izžāvē. Iztīrīts arī slikti. Pat mazā mistkastīte mašīnā nav tīrīta (viss palicis, kā bijis).
+ kuponā bija norādīts termiņš. Zvanīju uzreiz, kad saņēmu kuponu un varēju tikt tīrīt tikai mēnesi pēc kupona termiņa beigām. Protams, jautāju, vai tas maz tad iespējams. Atbildēja, ka jā. Nedēļu pirms tīrīšanas dienas, gribēju mainīt tīrīšanas dienu (bija ļoti saslimis bērns), bet, noskaidrojot, ka esam ar kuponu, pateica, ka neviena diena vairs vispār neesot brīva (es nevēlējos konkrētu dienu, bet jebkuru citu iespējamo).
Tā kā attieksme un izpildījums ir vienkārši šausmīgs. Neiesaku nevienam tā iekrist!