Sia "Rifs"

Rīgas-Daugavpils šosejas 118.km. atrodas bārs-motelis ar nosaukumu "Bu-Bu", ko apsaimnieko SIA "Rifs". Lai atnestu kafiju - jāgaida ir 30.min., palūdzu ēdienam nelikt klāt atsevišķas piedevas, bet pēc 30.min. gaidīšanas dabūju ēdienu ar visām nevēlamajām piedevām. Kad izteicu pretenzijas-bāra oficiante vienkārši sakot "pasūtija" mani trīs mājas tālāk. Pateica, ka viņa nevarot visu atcerēties un, lai es ejot uz restorānu, kur man pasniegs visu kā es vēlos. Ļoti nepieklājīgi apkalpo un ēdiens arī nav garšīgs.

I

B bob 30.09.2004

ko tu dirs cik reizes es esmu tur ēdis un dzēris kafiju apkalpošana tur ir perfekta un klientu tur nekat neviens nepasūtis dirst un ēdiens tur ir tiešam garšiks .ES uzkatu ka tādi loxi kas nezin ko rakstīt jāsit pa muti

I Inga 30.09.2004

Es arī tur esmu ēdis un man tur negaršo. Un laipnas tās pārdevējas ir līdz brīdim, kamēr kaut ko nepasaki. Kafija man tur bija jāgaida 30 minūtes, kad uzprasīju lai atnes, stulbu ģīmi pašķobījās un tāpat neatnesa laicīgi.Pilnībā piekrītu, ka apkalpošana tur ir klientam nevēlama.

I Inga 01.10.2004

Es uzskatu, ja nemāki normāli, bez kļūdām uzrakstīt, tad lohs esi tu pats :P