Sia Rextar Logistic - Krāpšana

Vēlos tikai pabrīdināt šoferus kuri plāno strādāt šinī uzņēmumā slēdzot līgumu ar Guntaru Grīnbergu - tukši solījumi, samaksas vai nu nav vispār vai jāgaida ar mēnešiem kaut kādas kapeikas jo viss iespējamais un neiespējamais tiek atvilkts! darba līgums ir tāds ka tikai darba devējam tas ir izdevīgs.
zinu un galvoju-neesmu ne pirmais un droši vien diemžēl ne pēdējais apkrāptais šoferis!
neuzķeraties!

A alksnis 09.04.2017

Viss pareizi par rextar,Pedigais nelietis un dzerajs sis Gundars.

A apsmauktais 11.04.2017

krapnieks santazists gunars daris visu lai paliktu soferits bez centa ari es uzkeros neticat nevienam vina vardam solijumam

A apsmauktais 11.04.2017

vai tiesam musu valstij darba dienestiem nau nekadas teiksanas pret sadiem darba devejiem tik nabadzigiem naudas nau bet BMWX5 ir ja ne savadak jariko visiem linca tiesa apkraptajiem

S soferis17 12.05.2017

Skudra Daini uzmanies ka visi tie kurus tu te apdirs un kurus esi apzadzis neuztaisa linča tiesu pret tevi Jaunannas analfabēt

A alksnis 12.04.2017

Uzmanieties cien.kolegi,tas krapnieks portala ss.lv nomainijis firmas nosaukumu uz nosaukumu Benelux transport.

A apsmauktais 13.04.2017

zintu sim tipinam fantazija darbojas ka ne ka dievs debesis ar savu es un datoru ka ne ta ta uzreiz fabrikats uz valsts drosibas policiju lai tikai nebutu jamaksa

S soferis17 11.05.2017

Kaprāle Sarma Skudra Jūs kā topošā policijas darbiniece varētu ,savam tēvam Dainim Skudram ieteikt griezties darba inspekcijā ar iesniegumu un Valst policija ar iesniegumu par krāpšanu
Kāpec šis Guntars Grīnbergs griezas policijā ar iesniegumu par jūsu rīcibu ? Aprakstiet lai visi zina kas esat Jus
DAINI SKUDRA

A apsmauktais 11.05.2017

kas tu esi soferitis 17 ka tu zini manu vardu piedod es vairs neko nevelos dzirdet par Grinbergu vinam ir jaiet arsteties

S soferis17 11.05.2017

Skudra, es esmu šoferis, kas 17 gadus strādā pie Grinberga un pazīstu viņu vismaz 25 gadus, vēl nekad pa šiem gadiem nav nācies diedelēt savu algu. Diemzhēl es esmu tas šoferis ar kuru tu satikies saņemot mašīnu un es esmu tas, kurš pateica Grīnbergam , lai neņem tevi darbā. Nevajag zagt degvielu un uzskatīt, ka to neviens neuzzinās, tad arī nebūs problēmas saņemt algu. Skudra tu esi zaglis un āzis nevis šoferis. Nez kapēc tevi Rīgā Head atlaida, arī par labu darbu, arī tur apzagies un tevi izsvieda.

A Armands Bite 07.08.2017

Head... tas ir īstais kantoris...

Tikai vienam šoferim viss ir labi bet no pārējiem tikai sūdzības. Jā,interesanti... :) Bet firma nepārtraukti meklē šoferus - šitik "labā" firmā :)

S soferis17 12.05.2017

Un Tu drosi vie esi Spigers no valmierqas pagasta Spiger paskaties kas par tevi pasu rakstits Kāpēc Tevi no Anidaxa patrieca vai tik ne par dzersanu :)

A Administrātors 147 12.05.2017

Alksnis Apšmauktais un Apkrāptais Valmieras pagasts ir viena un tā pati persona ,jo raksta no vienas un tās paša ip adreses Kura reģistrēta Alūksnes novada Jaunannas pagasta

A apsmauktais 12.05.2017

kas sarakstija sos apmelojumus ir galigs mulkis vai izmisis cilvecins par siem apmelojumiem bus iesniegums valsts policija lai tiek gala ar tik nekrietniem cilvekiem

A apsmauktais 12.05.2017

lai gan nau jegas sudu kustinat smirdes vel vairak uz slimam fantazijam neapvainojas

Ai kā Tu smagi maldies! :D

S soferis17 12.05.2017

Sarma Acimredzot esi aizmirsusi ka pinkšķeji ar pietaisītàm biksēm pie policijas iekšēja drošibas dienesta izmeklētājas toreiz tu paliku uz brivàm kāja tika tàpec kā Tevis un Tava teva apmelotajam Grīnberga kungam paludza iesniegumu paņem atpakaļ , tici man otrā reizē tā var nesanākt
Labāk izdzēs visu ko sarakstiji ... varbūt ka jau par vēlu ko dzēst vis jau ir procesā

A apsmauktais 13.05.2017

to neesmu ne es ne tetis sarakstijis labak mekle vainigo citur

E Edgars Plocāns 11.09.2018

Jaunais uzņēmums SF Transport, SIA!