www.sudzibas.lv SIA "REGIUM" slikt darba kvaltitate

SIA "REGIUM" - slikt darba kvaltitate

Biju griezies SIA "Regium" juridiskaja birojā bezmaksas konsultācijas vietā saņēmu maksas, kā arī vispār neprofesionāla attieksme pret darbu, konsultācijas nekādas, attieksmes nekādas, vajadzīga bija palīdzība'sķirt laulību, viņi pat elementāras lietas nezin, ka abiem jābūt klāt ir tiesā, lēja man ūdeni, ka varu neierasties, lai tikai dodu pilnvaru viņu juristam. Aizgāju pie vēl uz vienu antori tur bija labāk, šitie nerulē

K

K klerks 03.02.2011

Tiešām nekvalitatīvi, plēš lielu naudu par vienkāršām lietām (laulības šķiršanu, nav nekadu strīdu nekā, doku sagatavošanu man pateica LVL 150), bet tāds laikam jurista darbs. lai veicas

J Jolanta 13.02.2011

Labdien!
Vēlos paziņot, ka man juridiskais birojs REGIUM palīdzēja gan šķirt laulību, gan sadalīt laulības laikā iegūto mantu. Kvalitāte teicama, jurists visu sagatavoja, atbrīvoja mani no tiesas izdevumu samaksas un atalgojums bija reāls padarītam darbam. Par konsultācijām gribu pateikt, ka jāinteresējas par konkrētām dienām kad birojs sniedz juridiskās konsultācijas.

Lai veicas darbā !

A aiga 16.02.2011

Nepiekritu galīgi garām

N Natalija 22.02.2011

Спасибо, что помогли признать и исполнить решение суда иностранного государства в Латвии в такие короткие сроки. Наталия.

J Jeļena 05.03.2011

Спасибо дорогие юристы за быстрое разрешение спора с жилищным департаментом, долгие годы не могла встать на очередь, но благодаря Вам, я записана в очередь, получаю пособия и знаю свои права. Спасибо, за оказание помощи в социальных вопросах. Благодарю.
С Ув.Елена

а Алина 20.06.2011

Хотя это портал для жалоб, но я хочу Вас поблагодарить за расторжение брака и раздел имущества без моего участия, долгое время не могла развестись с мужем, так как не могли договорится по поводу раздела квартиры.
Спасибо за мудрое и профессиональное решение.