www.sudzibas.lv SIA Quadrex/ SIA Accenta negodīga uzņēmējdarbība

SIA Quadrex/ SIA Accenta - negodīga uzņēmējdarbība

Ja kāds piedāvā sadarboties ar šo kantori,iesaku kārtīgi apdomāt šādu soli.Jo problēmas ir garantētas.Par padarīto darbu samaksu varēsiet izlūgties nedēļām ilgi.Un tad vēl būs jāuzklausa dažādas atrunas un pārmetumus, ka esat pārāk uzstājīgs.Pat rēķinus kuru lielums nepārsniedz pāris desmitus latu ir problemātiski no šiem dabūt.Bet ja summa ir krietni lielāka tad ........Jo kad sazinājos ar parādu piedziņas kompāniju,tad izrādās ka šiem ir gara parādu vēsture. Bet tiem kas grib pasūtīt pie viņiem mēbeles,tad ja patīk krievu rulete ,tad uzpriekšu.

P

V vete 28.01.2012

Viss sliktais, kas šajā portālā ir sarakstīts par Quadrex vai Accenta, ir 100% patiesība un es pilnībā atbildu par saviem vārdiem, man tam ir savi iemesli un pieredze.Ieklausieties cilvēku viedokļos un paklausiet tiem...

J Jānic 02.02.2012

Nu es tikai varu pievienoties visiem šiem komentāriem par Accenta - Quadrex uz visiem 100%, pirms sadarbības ar šo kompāniju palasiet atsauksmes. Un būs jums savs viedoklis par to vai pasūtīšu preci(kas 99% ar pirmo piegājienu nebūs nokomplektēta), vai sadarbošos, kā meistars(kas gaidīs mēnešiem piestādīto rēķinu apmaksu), uzņēmējs u.tml. Ja neticat tad spēlējiet krievu ruleti, varbūt paveiksies.

P Pateretajs 15.02.2012

Nepasūtiet cilvēki tur mēbeles !

Bardaks tur ir konkrēts un vai tāpēc ir jācieš klientiem!

Pasūtīju es mēbeles novembrī 2011 un gaidu pasūtījumu vēl šodien. Zvanu, rakstu un pretī saņemu kaut kādas atrunas, ka nevarot sazināties ar ražotāju, tad neesot vajadzīgā akrilla uz vietas un tad Vēl man sūdzās ACCENTAI esot tagat grūti laiki. Vai tas nav smieklīgi.