www.sudzibas.lv "SIA" Qbis Krapnieki vai ari ne ?

"SIA" Qbis - Krapnieki vai ari ne ?

Labien velejos pavaicat par so kompaniju. Nekadu atsauksmu nav par so kompaniju internata. Si kompanijas nodarbosanas ir iekartosana LV dzivojosos cilvekus . Gribejas braukt caur viniem darbu ari atri solija piemklesot bet isti nezinu vai var isti ticet viniem uz varda ka viss busot labi un bez starpgadijumiem . Un informacijas ari nav par viniem gandriz nekadas nu un kautka jau vienreiz iekritu caur citu kompaniju tagat teiksim ta bisku baidos brauk. Varbut ja kadas ir kada informacija par so kompaniju butu velams padalities . Vai ir ta ka vini runa.Paldies jau ieprieks .

D

P Pretenzija Pretenzija 27.10.2017

Tev paziņu nav, kas kaut kur ir peļņā ārpus Latvijas?

D Devids 27.10.2017

Ir bet tie kas tur pasi ir tikai nesen un brauca caur citam pazinam . Sobrit vienkarsi gribeju paintreseties . Par so uznemumu jo darba diezgan daudz skatos kas man piemeros .

Dainis 27.10.2017

Tipisks vidusmēra ''aizbraucējs'' 4 klases un deju kursi!

D Devids 27.10.2017

Pec ka tu spreid ? Pec sevis vai ari pec saviem tuvajiem ? Man liekas ka esi sajaucis nedaudz tematiku.

Dainis 27.10.2017

Pēc tavas gramatikas! 4 klases laikam bija pārāk augsts vērtējums.

č Čupakabra 27.10.2017

Vai viņiem ir vismaz NVA licence? Pārbaudi http://www.nva.gov.lv/docs/31_59e8afc03e7b22.82660259.pdf . Ja zini angļu valodu, uzliec guglē "job agency in uk" un meklēt o, kas piemērots. UK vietā vari ielikt jebkuru citu valsti. Vācījā - Arbeitsagentur utt. Caur vietējām darba iekārtošanās aģentūrām - kā paveiksies. Par Qbis atradu sūdzības tepat šajā portālā.

N Nikolaas 27.10.2017

Brauc, liekas šitie paņems tikai tev pusi aknas...

Sveiciens no "internata"!

D Devids 27.10.2017

Ja nav ko normalu uzrakstit varbut neraksit labak ka tev pasam liekas ?

Dainis 27.10.2017

Gan jau tās nodzertas tāpēc arī tinās projām.