www.sudzibas.lv SIA Prodo Slikts serviss, krāpšana, objekta sabojāšana

SIA Prodo - Slikts serviss, krāpšana, objekta sabojāšana

Ja nepaveicas, un uzņēmums uzstāda neatbilstošas durvis, kā arī sabojā sienas, tad uzskata, ka pats pasūtītājs ir vainīgs. Nekādus čekus neizsniedz. Apmaksa tikai skaidrā naudā. Viss būtu ok, ja atzītu savu vainu un izlabotu nepareizo durvju montāžu (prodo mērnieks nepareizi pieņēma lēmumu par to, kāda durvju kaste der konkrētajam objektam, līdz ar to tika nekvalitatīvi uzstādītas durvis un sabojātas sienas) mutiski savu vainu atzīst, bet labot pieļautās kļūdas nemaz netaisās. Vai arī maksā par to papildus. Labi, ja jums paveicas, un jums ir ideāls projekts, un prodo mērnieks pareizi noteica durvju kasti. Taču, ja nē, uzņēmums neparko nelabos savas pieļautās kļūdas. Iesniegums Ptac ir. Pa labam negribēja risināt, tad risināšu likumā noteiktajā kārtībā. Meļi un krāpnieki.