SIA Pro Deal un SIA E"E finance - nemaksā darba algu

Vēlos informēt darba meklētājus-grāmatvežus un juristus...www.epaligs,lv ik pa laikam meklē sev bezmaksas darba spēku sludinājumos www.ss.lv...darba līgumu ilgstoši neslēdz un izvairās to darīt,kad tas ir noslēgts, tad algu negrib maksāt...visādi atrunājas...sarēķina mazāk...uz šo darba vietu nav vērts iet un tērēt savu laiku...dators uz 2 grāmatvedēm viens..strādāt nevar,jo viens otru traucē...ļoti slikta darba vieta..grib tikai izmantot bez atlīdzības

K klients 22.05.2014

Es kā šī uzņēmuma klients no pirmsākumiem, nebūt nevarētu teikt ko tml. Uzņēmums man sniedz Grāmatvedības un Juridiskos pakalpojumus. Visu šo darbības laiku manu kompāniju apkalpo viena un tā pati grāmatvede, kas neliecina par to, ka uzņēmums meklē lētu darba spēku, ar šo kompāniju esmu ļoti apmierināts, attieksme ļoti laba, visi dokumenti, kas attiecas uz grāmatvedību, sakārtoti laikā, vienmēr esmu saņēmis konsultācijas Juridiskos un citos finanšu jautājumos, savu sadarbību ar šo kompāniju noteikti turpināšu. Uz biroju dodos reizi mēnesī, nevarētu teikt, ka mainās kolektīvs, vieni un tie paši cilvēki- pozitīvi, laipni, zinoši savā jomā, atsaucīgi. Pieļauju, ka kāds jauns darbinieks, kas netika galā ar saviem pienākumiem, vai vnk trūka zināšanas savā amatā, šeit vēlējās izlādēt savas negācijas. Cik cilvēku, tik viedokļu.