www.sudzibas.lv Sia Plus projekti Krāpšana, naudas aizdevuma neatdošana

Sia Plus projekti - Krāpšana, naudas aizdevuma neatdošana

Esmu iegādājusies abonementu un biju aizgājusi uz dažām deju nodarbībām, sapratu ka pārāk vienveidīgi, nebūs priekš manis. Vienu dienu saņēmu ziņu no Vitas ar lūgumu aizdot 50€, nākamajā dienā atgriezīšot. Uz kādu brīdi jau pati biju piemirsusi, taču atgādinot katru reizi saņēmu tikai solījumus. Tīrākā krāpšana!

RAMONA👀 16.05.2023

Vita Taube? Dzirdēta persona ar visu savu deju studiju.

M Ms.A 16.05.2023

Jā, viņa.

Good Intentions 17.05.2023

Nevajag aizdot un problēmu nebūs. Problēmas pat ar draugiem un radiniekiem rodas.Lai ņem kredītus un ja nevar, tad vel jo vairāk neavajag dot.

* *Sarma* 18.12.2023

Man arī sanācis iekrist viņas krāpšanā:( vasarā saņēmu epastu, ka šobrīd ir akcija jaunajās telpās, visiem bijušajiem klientiem- telpas uz 3h+ pasākuma organizētāja-50eur. Tā kā iepriekšējā pieredze bija laba, norezervēju vienu datumu ballītei. Diemžēl, kad tuvojās ballītes datums, tad uz epastu neviens vairs neatbildēja un telefons nebija sazvanāms.