LV RU
www.sudzibas.lv Sia PATIX Atteikšanās no garantijas līguma nosacījumiem

Sia PATIX - Atteikšanās no garantijas līguma nosacījumiem

Uzņēmumā tika pasūtīta virtuves iekārta, kurai regulāri ir problēmas ar tā mehānismu. Vairākas reizes uzņēmuma meistars defektu novērsa, šobrīd atkārtojoties problēmai uzņēmuma pārstāvis Jānis Kūkojs atsakās no līguma nosacījumiem un defektu nenovērš. Atbilde pievienotajā attēlā, kur pārstāvis min iemeslus - uzņēmums vairs nesniedzot ražošanas pakalpojumus, kas nav taisnība pēc informācijas gan Facebook lapām gan mājaslapā.

Li

Vairāk sūdzības par Sia PATIX

Komentāri (2)

Ventilators 30.11.2016

Ja SIA Patix nav bankrotejis, viņi ir atbildīgi par produktu. Ja vairs nav SIA Patix un tagad ir SIA Hernix, tad gan būs problēmas ar garantiju.

Lursoft arī nenorada (paslaik), ka viņiem ir tiesas process, vai likvidacija. Tātad ražot viņī var pāŗstat, bet kamēr sauksies SIA Patix, tikmēr ir atbildīgi par pārdoto.

Da darbadrosibaspadome 04.12.2016

Problēmu nav un nevar būt! Ja uzņēmums ir pārpirkts - tad tiek pārņemtas arī saistības. Jums uz rokam ir līgums, pirkuma čeks un garantijas talons; uzrakstiet privāti - darbadrosibaspadome@inbox.lv, palīdzēšu sastādīt pretenziju. Saņemsiet vai nu garantijas remontu; vai atpakaļ naudu par nekvalitatīvu preci.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Augšupielādēt failu
SubWay