www.sudzibas.lv SIA PASTELLE, PASTELLE GROUP SIA PASTELLE, PASTELLE GROUP

SIA PASTELLE, PASTELLE GROUP - SIA PASTELLE, PASTELLE GROUP

Cienijāmā auditorija, mīļi lūdzu neiet strādāt šajos uzņēmumos pie Ruslana Razgonova un Edgara Zablocka. Tāpēc, ka viņi "met" cilvēkus, nemaksa darbiniekiem algas un vēl pie visa apdirš un pazemo darbiniekus. Arī pakalpojumi viņiem zemā līmenī, jo Ruslans un Edgars tikai dzer un vazajas pa klubiem, tāpēc nekādus kvalitatīvus pakalpojumus tie sniegt nevar. NETIECIET VIŅIEM NEKĀDA GADĪJUMĀ!!!

E

ž Žora 09.03.2011

Autorīt, tad būtu paņēmusi priekšā abus, lai atstrādā par nesamaksāto, pēcāk uztin krāniņus ar lokšķērēm !

S sundayy 25.01.2012

nezinu, tiko biju frizetava, viss bij chiki! attieksme super, centas no sirds un vairaki meistari vienlaiciigi strada, kas ir retums musdienas!
lai viniem ari turpmak veicas..pa klubiem? forsi, es ari eju pa klubiem, bet tas nenozime, ka esmu slikta darbiniece