www.sudzibas.lv Sia Pallink attieksme pret darbiniekiem

Sia Pallink - attieksme pret darbiniekiem

Priekšniecība pret darbiniekiem vnk briesmas, domāju priekšniekus no ofisa.Darbinieki nāk uz darbu 1h ātrāk nekā vajag, pārstrādā stundas par ko nemaksā un vēl bļauj virsū, tas nav normāli.Izmanto krīzi kā jau daudzi.Cik zinu drīz būs krīze ar darbiniekiem viņiem un ceru ka tā pieaugs, lai sāk domāt tie krievtautīgie i...

K

Komentāri (1)

P pārdevēja-kasiere 29.05.2011

Strādāju SIA "Palink" tīklā. Esmu saskārusies dzīvē ar dažādiem cilvēkiem, darbu vadītājiem, darba organizatoriem un iestāžu vadītājiem, bet attieksme no IKI vadības ir vienkārši drausmīga un tik necilvēcīga. Esmu izbaudījusi uz sevi veikala vadības nelabo garastāvokli un to, kā ir, kad veikalā ir cilvēki, kas cenšas visi ieņemt augstāko vietu un izkomandēt pa savam. Viens cilvēks strādā vienlaikus vairākās nodaļās - meitene no augļu nodaļas vienā brīdī jau sēž kasē un kasieris pēķšņi kļūst par krāvēju (Konkrēti par Kauguru IKI). Darbinieki mainās līdz ar nedēļas akcijām. :D Varu apstiprināt to, ka algas ir niecīgas un par to, ka darbā ierodies vismaz pusstundu agrāk un mājās dodies stundu vai vairāk pēc noteiktā darba laika, tev liks rakstīt paskaidrojumu. Un nevienu neinteresē tas, ka tu rēķinies ar savām brīvdienām, jo tuvāk dzīvojušos var izsaukt uz darbu kā rezervistus spēles laukumā. Bonusu sistēma nu gan ir neapskaužama - ap 6Ls var dabūt, bet tad tu nesaņem ne santīmu par tā saucamajām "nakts stundām", veicot inventūras pēc darba... Es personīgi par divām "nakts stundām" saņēmu tik pat, cik nopelnu dienā par stundu... :D Ja cilvēku var atlaist par to, ka vienu reizi atstāja nenomazgātus traukus, tad piedodiet man. Nerunājot par gadījumu, kad Reģionālā atbrauca un pateica vadītājai - vai nu tu atlaidīsi to cilvēku vai arī tev nāksies pašai rakstīt atlūgumu... Ļoti cilvēcīgi vai ne? Mana kolēģe stājoties darbā, kārtoja medicīnisko grāmatiņu. Kad ārsts pajautāja, kur domā stāties darbā, tad saņemot atbildi, atskanēja vārdi no ārsta puses: "Kur tu lien? Tikai ne uz IKI!". Vārdu sakot, cilvēki mīļie, saprotu, ka bez darba mūsdienās ir ļoti grūti, bet ticiet man un daudziem, kas to ir izbaudījuši - labāk turpināt darba meklējumus, nekā nākt uz IKI un samierināties, ka tevi pataisa par pameslu, jo tur darbiniekus neuzskata par cilvēkiem. Lai veicas!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes