www.sudzibas.lv SIA "Palink" attieksme pret darbiniekiem

SIA "Palink" - attieksme pret darbiniekiem

Strādāju SIA "Palink" tīklā. Esmu saskārusies dzīvē ar dažādiem cilvēkiem, darbu vadītājiem, darba organizatoriem un iestāžu vadītājiem, bet attieksme no IKI vadības ir vienkārši drausmīga un tik necilvēcīga. Esmu izbaudījusi uz sevi veikala vadības nelabo garastāvokli un to, kā ir, kad veikalā ir cilvēki, kas cenšas visi ieņemt augstāko vietu un izkomandēt pa savam. Viens cilvēks strādā vienlaikus vairākās nodaļās - meitene no augļu nodaļas vienā brīdī jau sēž kasē un kasieris pēķšņi kļūst par krāvēju (Konkrēti par Kauguru IKI). Darbinieki mainās līdz ar nedēļas akcijām. :D Varu apstiprināt to, ka algas ir niecīgas un par to, ka darbā ierodies vismaz pusstundu agrāk un mājās dodies stundu vai vairāk pēc noteiktā darba laika, tev liks rakstīt paskaidrojumu. Un nevienu neinteresē tas, ka tu rēķinies ar savām brīvdienām, jo tuvāk dzīvojušos var izsaukt uz darbu kā rezervistus spēles laukumā. Bonusu sistēma nu gan ir neapskaužama - ap 6Ls var dabūt, bet tad tu nesaņem ne santīmu par tā saucamajām "nakts stundām", veicot inventūras pēc darba... Es personīgi par divām "nakts stundām" saņēmu tik pat, cik nopelnu dienā par stundu... :D Ja cilvēku var atlaist par to, ka vienu reizi atstāja nenomazgātus traukus, tad piedodiet man. Nerunājot par gadījumu, kad Reģionālā atbrauca un pateica vadītājai - vai nu tu atlaidīsi to cilvēku vai arī tev nāksies pašai rakstīt atlūgumu... Ļoti cilvēcīgi vai ne? Mana kolēģe stājoties darbā, kārtoja medicīnisko grāmatiņu. Kad ārsts pajautāja, kur domā stāties darbā, tad saņemot atbildi, atskanēja vārdi no ārsta puses: "Kur tu lien? Tikai ne uz IKI!". Vārdu sakot, cilvēki mīļie, saprotu, ka bez darba mūsdienās ir ļoti grūti, bet ticiet man un daudziem, kas to ir izbaudījuši - labāk turpināt darba meklējumus, nekā nākt uz IKI un samierināties, ka tevi pataisa par pameslu, jo tur darbiniekus neuzskata par cilvēkiem. Lai veicas!

I ikidarbiniece 29.05.2011

Ja par paskaidrojumiem IKI veikalā maksātu naudu, tad es būtu miljonāre...

M mja 29.05.2011

Stulbakais tas, ka Palink pieder COOPERNIC tiklam. Ja vini zinatu, kada bedre ir investejusi, kur krieveli parnemusi uznemuma vadibu un potencialu uznemumu padarijusi par izgaztuvi, tad sirmi jau nu paliktu.
Bet Rimi un Maksima ari ir galigi garam jau.
No izslavetas skandinavu kulturas ne minas vairs, par Maximu nemaz nerunasim.
Skumji- bet uznemejdarbibas kultura un personalvadiba mazumtirdznieciba lv ir zem katras kritikas.

O olga 01.06.2011

es iki-kauguri stradaju jau loti sen bet nekadas problemas ar vadibu vai ar algu nekad nebija, bet ja ir kadi jautajumi mes(darbinieki)varam iet pie vaditajas un vina atbildeja mums uz visiem jautajumiem nakad un nevienam nebija atteikts.vaditaja vienmer prasija darbniekus kad vinam vajag atvalinajumu(var but viniem kaut kur jabrauc).protams ir loti daudz darba bet savu darbu jadara par to tev maksa algu.

M Mar 02.06.2011

laikam ar algu nav probleemas taadam cilveekam kursh nekad nav pelniijis normaalu algu. ja jau alga apmierina tad jadomaa cik suudiigi straadaa jo parasti jau maksaa atbilstoshi darbam. shajaa veikalaa nav nozimes kaa tu straadaa jo vienalga neko nopelniit nevar. tiakai veseliibu sabojaat. ar vadiibu nav probleemas atsevishkjiem cilveekiem kuri ir pieliidushi vadiibai...
pati pametu sho darba vieta jo taa bija elle darbu nekad nekaveeju un straadaaju ciitiigi bet nenopelniiju neko. man veel gjimene japabaro. kapeec veikalaa tik ljoti mainaas sejas un pazuud labi darbinieki un cilveeki iet prom? pazinu sievieti kas dariija savu darbu un straadaaja labi bet peec paaris gadiem saprata ka tas nav taa veerts mociities? tie kas tagad straadaa sakostiem zobiem tikai taapeec ka nav kur iet citur straadaat. juutu jums liidz. man jau patiesiibaa vienalga. atbrauks driiz te kaada tv un tad paskatiisimies kursh kuram liidiis zem brunchiem... kaadeelj aizgaaja veikala nodalju vadiitaajaas un veikalaa augstaak staavoshas personas - D... S... Z...? ja jau pati vadiiba muuk prom...
kaapeec kad atbrauc lielaa vadiiba tad visi ir panikaa jo pashi zina ka nekas nav kaa vajag un veikalaa ir bardak. nezinu kaa tagad ar jauno vadiitaaju bet kad bija Dz... tiko regionalnaja brauc taa skrien pa galvu pa kaklu.

A Andža 02.06.2011

tāpēc jau strādā ilgus gadus, ka citur darbu nevar atrast. Nedrīkst jau neko sliktu teikt, baidās, ka paliks bez darba :D :D

A Anna 02.06.2011

Esmu, paldies dievam, nu jau bijusī IKI Kauguri darbiniece.Pilnīgi piekrītu ko rakstīja pārdevēja-kasiere par darba stilu un neadekvāto apmaksas sistēmu.Pret darbiniekiem tiek pielietotas iebiedēšanas metodes - akti, darba uzteikums, netiek maksātas prēmijas.Kauguros ir atgriezusies iepriekšējā direktore Inga, kura veikalu bija nolaidusi līdz tam, ka pircēji vienkārši gāja ar līkumu.Praktiski gadu kad viņas nebija - viss bija ok.Ar darbiniekiem viņa nespēj sastrādāties, nav absolūti nekādas sajēgas par komandas darbu, par veikala vadīšanas pamatprincipiem.Kadru mainība ir drausmīga, bet Kauguros nav lielas izvēles darba vietās.Veikalā darbinieki samazināti līdz minimumam, bet darba jau tāpēc nepaliek mazāk, jo maksimāli jātaupa uzņēmuma nauda.Un kad beidzot PVD sāks skatīties uz to, ka viens pārdevējs var apkalpot pircējus gan svaigās zivs nodaļā, gan kulinārijas nodaļā, gan svaigās gaļas nodaļā, gan konditorejas nodaļā!!!Vienkārši ir pretīgi iepirkties.
ES TIK TIEŠĀM ESMU PRIECĪGA, KA PIETIKA SPĒKA AIZIET NO TĀS ELLES KO SAUC PAR IKI.IESAKU TO DARĪT ARĪ PĀRĒJIEM DARBINIEKIEM UN NEGAIDĪT, KAD PAŠUS IZMETĪS KĀ NORAKSTĪTO PRECI.

P pārdevēja-kasiere 04.06.2011

Paldies Mar un Anna... Ļoti, ļoti derētu PVD un kāds TV raidījums, lai citi darba meklētāji neuzķeras pēc darba pārrunām... un vispār, labāk šajā iestādē uz darba pārrunām NEEJIET!!! Tiešām būsiet nelaimīgi gan jūs, gan jūsu ģimene. It sevišķi, ja jums ir bērni. Nezināju, ka Inga bija nolaidusi šo veikalu tik tālu, tāpēc jau laikam mūk kā žurkas uz grimstoša kuģa. :D Par to “iebiedēšanas taktiku” - pilnīgi piekrītu, kā kaut kas, tā paskaidrojums, sastādīs aktu vai arī atlaidīs, tikai nezin kāpēc dažus ko varbūt vajadzētu atlaist, nekur nelaiž, jo nav ko likt viņu vietā. Arī pavēlošais un aizvainojošais tonis, kādā vadība runā ar darbiniekiem. Cik reizes neesmu redzējusi, kā noved darbinieku līdz asarām... Nu tas tiešām nav normāli.

P.S. Cienījamā Ilona Setkovska!
Paldies par vēstulīti e-pastā. Es Jums ieteiktu kādas divas vai trīs dienas nepažēlot (kamēr satiksiet abas maiņas katrā nodaļā), un katru darbinieku, anonīmi pasaukt uz pārrunām zem četrām acīm un, tad varētu salikt kopā to, kas labs un kas nē. Lai gan šaubos, ka arī tas varētu līdzēt, jo daļai darbinieku ir vai nu bail runāt skaļi, jo "iebiedēšanas taktika" tiešām darbojas, bet otra daļa ir tā saucamie "stukači", kas vadībai ir noderīgi, tāpēc ar tiem nav problēmas. Uz tādiem var pievērt acis, jo melnā informācija ir ļoti svarīga sēžot visu dienu savā kabinetā un zālē staigājot un pus dienu pļāpājot pa telefonu. Tad jau saprotams, ka pati neredz, kas notiek veikalā, bet tādas sūzdambībeles arī neviens neciešs. Tāpēc arī veikalā nav saliedētība un līdz ar to, arī komandas darbs. Kādam vajadzētu likt šai vadībai nolaisties uz zemes. Citādi nekas nesanāks, jo… ta sir tāpat kā mašīnas riteņi palīdz mašīnai pārvietoties – jautājums uz kuru pusi??? Tas jau ir atkarīgs no tā, uz kuru pusi griež stūri un šobrīd tā mašīna slīd grāvī! Morāle – ja gribi braukt ar mašīnu, tad iemācies stūrēt!

M mja 04.06.2011

nesakiet, ka kepente atgriezusies!? lai vieglas smiltis kauguriem!

P pārdevēja-kasiere 05.06.2011

Inga jau nebija aizgājusi, viņa bija dekrētā un tagad atgriezusies darbā... apmēram tikai gadu bija Dzintra.
...nu jā, varēja viņa palikt un auklēt mazo vēl pāris gadus :D :D

I inga 06.10.2011

pati stradaju iki, tas ir arprats, stats labi ja uz pusi nokomplektets, tie kas vel nav pamukusi strada vienlaicigi tris nodalas, samaksa kapeikas, veikala bardaks, paskatieties kleistu iela, plaukti pustuksi

S Signe 22.10.2011

Pilnīgi piekrītu! Pati arī esmu strādājusi šajā tīklā, esmu laimīga ka esmu tikusi no turienes projām! Ieņēmu vadošu amatu, bet tomēr cietu no augstākās priekšniecības terora.Nez vai Palink vadība nojauš, ko dara viņu reģionālie vadītāji, kā terorizē savus padotos, draudot, kliedzot un apvainojot. Nez vai tā var panākt labus rezultātus, par kādiem sapņo Zundure un Lācis. Iesaku darbiniekiem nedaudz palielināt algas, atbilstoši padarītajam darbam, nevis algot nevajadzīgus darbiniekus jūsu birojā, diez vai asistenta palīgam vēl vajag savu asistentu. Drīz jūs tur birojā viens otram uz kakla sēdēsiet, nāksies vēl kādu stāvu uzbūvēt.

R Ragana69 26.01.2012

es neesmu IKI darbiniece, bet man daži no IKI veikaliem vnk riebj. Viņi krasi atšķiras viens no otra. Ja piemēram Daugavgrīvā ir labs IKI pēc sortimenta, sakoptības, tīrības, kasēm, tad Bolderājas IKI vnk smird, ir netīrs, gaļas praktiski nekādas nav (tagad mazliet uzlaboja), sortiments slikts, būtībā vienmēr jārēķinās, ka kaut kas, ko vajadzēs nopirkt - nebūs - vienu dienu tie ir kartupeļi, citu dienu tomāti, paprika, citroni... Vakar nebija zemesrieksti, tādu laikam vsp tajā veikalā nav... Kase - reti redzams, ka strādā 2 kases, parasti viena, un rinda sastāv vismaz no 15-20 cilvēkiem...

F Feita 29.02.2012

Kauguru IKI attieksme pret pircēju ir vienkārši nožēlojama, ceru, ka drīz Palink bankrotēs un vietā atvēršana kādu normālu veikalu.

P pipars 10.07.2012

IKI Arka vienkarsi garam ! kasieri pie kasem biezi raksta sms kamer apkalpo cilvekus! plaukti netiri produkti netiri! un vel pie tam perkot atseviskas preces var dabut nomalu saindesanos! Cik redzets vaditaja ar pret darbiniekiem izturas sausmigi vnk auro virsu veikala vidu!

B banans 28.09.2012

IKI SMIRD...