www.sudzibas.lv SIA ORCHID ( Lelle. Lv) Pieņem darbā un pēc tam atlaiž

SIA ORCHID ( Lelle. Lv) - Pieņem darbā un pēc tam atlaiž

Atsaucos uz darba sludinājumu par pārdevēju-konsultanti. Pieņemot darbā slēdzot darba līgumu iesniedzu algas nodokļu grāmatiņu, iziņu par arodārtu. Bet tā arī līgumu uz rokas nesaņemu, kā tikai aizbildinājumu, ka saņemšu to vēlāk, iekams ditektors to parakstīs. Tas man likās ļoti aizdomīgi. Sāku strādāt, un gaidīt kad man uz darba vietu atvedīs manu noslēgto darba līgumu. Bet darba līguma vietā es saņēmu uzteikumu, ar piebildi Terēzai nepatika tava izglītība. Kas vainas manai izglītībai. Vai tad ar projektu vadītāja izglītību nevar stādāt par pārdevēju? Normāla attieksme no darba devēja puses. Tā arī nesepratu, kādēļ tad viņi pieņema darbā un slēdza ar mani darba līgumu, lai tik vienkārši pēc nedēļas atlaistu. Vai Latvijas Republikā tagat valda tāda kātrība? Nu tad sorī ko vispār var vēlties, ja izvēles nav ne kādas. Lielāko ties darbu piedāvā tikai negodīgi darba devēji.

R

A aleksa 13.12.2010

Njā..bet vismaz algu Tev izmaksāja?

L Lauma 13.12.2010

sveika..
Es tā pat uzravos uz šo vietiņu, nezinu laikam biju muļķe, bet tur nostrādāju gandrīz 3mēnešus, tad vienā dienā, vienkārši pateicu, kanevaru ierasties darbā, un tā arī pēc tam neirados vispār!!!Strādaju bez līguma, jo darba vadītāja, jau pirmajā dienā skaidri pteica, ka nemaksašot nodokļus par mani..Algu par nostrādātu laiku vispār bij jadabū ar lūgšanos, ka muļķei, beigās par nostrādātiem mēnešiem kopā saņēmu nepinus 100ls, pat kuri man bij jālūdz nemitīgi, jo no Ivetas Rikmanes(Orhid vadītājas) bij nemitīgi kaut kādi stulbi attaisnojumi!!!Strādat jau arī vajdzēja, kā idiotam, vajdzēja ar puķu podu, bazties cilvēkiem, kas tā pat baigi lielo ietirgojumu nenesa.
Šodien atklāju, ka atkal ir ielikts sludinājum, ka meklē superīgu pārdevēju utt.Meitenes LŪDZU neuzķeraties, stāstīt būtu ļoti daudz ko, par šo jauku vietinju, un divkosīgo vadītāju.

L Lauma 13.12.2010

Kāda tur alga, tad ar lūgšanos, viņa pat to negribēja maksāt!!!

R Ritva 13.12.2010

Debilas pardevejas.Strada bez ligumiem, kunkst forumos.
Atdod dokumentus, nesanem papirus.

Stulbie sudzibu rakstitaji.
Jus iemacieties nozelojamie ubagi, ka algas nodoklu gramatinu NEVAR ATDOT, KAMER JUMS NAV IEDOTS JUSU DARBA LIGUMA EKSEMPLARS.

Tiesam cerat, ka Jums maksas, ja var nemaksat.

Latvijas darbaspeks nesudzas, vins forumos kunkst, kauc, gaudo, Valsti kritize, bet NEZINO ne VID, ne VDI par parkapumiem.
Vins, Latvijas stulbais darbinieks, slepj parkapumus, muld, melo, apsmej pensionarus forumos, kauc, kunkst, BET NESUDZAS.
Nee, Latvijas trulaas govis kunkst tikai anonimi un forumos.

Diemzel Latvijaa ir daudz debilu darba mekletaju, vienmer kadu nenormalu mulki saimnieki atradis.
Krize valsti beigsies, kad visi debiliki bus nospragusi no bada par velti vergojot.
Tur, kur nav tik debilas masas, tur krize ir mazaka.

Kadi speki sodijusi Latviju ar tik debiliem cilvekiem ?

R Ritva 13.12.2010

Ja nav liguma, tiesi tad ui kaa var padarit.
Padarit neko nevar, ja kadai SIA ir maksatnespeja.
Treknajos gados tadas firmas bija, nema celt objektu, pirmo menesi OK, sanema nakamo naudu no pasutitaja, lielaku.Tad veciem nesamaksaja, sasolija un panema tresa menesa naudu.Tad uztaisija sia maksatnespeju.Objektus vajadzeja dot celt nakamam firmam.

Ja nav liguma un to konstate VID, sodi tagad ir palielinati.
DD ir jazino VID par darbinieka pienemsanu darba pirms darba uzsaksanas.Tads jauns likums.
Ta, ka pasas verdzenes ir vainigas, ka, stradajot bez liguma, nezino VID.
Slepjam nodoklu nemaksataju, ceram ka PASAAM GOVIIM vins algu iedos.Lohu valsts.

Jus pasi veidojat to debilo kalponju valsti.
Parstajiet but debilas, tad dzivosiet ka rietumos.
Diemzel, darba deveji vel nav stulbus cilvekus nomerdejusi badaa.
Ceru, ka jaungadaa lidz vasarai izsals un izmirs badaa naivaas kalpones.Tikai tad valsts uzplauks.
Par firmu neko nezinu, bet redzu, ka pilns LV internets ar gaudosanu.
Kad stradajaat bez papiriem, kapec nezinojaat, nesakaat jau tad gaudot?
Tapec, ka Jus GRIBAT BUUT UBADZES.

S Smile 18.12.2010

Sveiki!
Ja jau, tad jau.

Arī es vēlētos padalīties savā pieredzē strādājot šī uzņēmuma veikalā "Lelle". Strādāt sāku 2009. gadā. Pats sākums jau bija dikti interesants. Pirmajā atlases kārtā (kaut kas līdzīgs atlasei un apmācībai) bijām apmēram 10 meitenes. Stāstīja par rotaļlietām, kas, ko un kā. Otrajā kārtā (nākamajā dienā) jau bijām palikušas mazāk. Arī tajā mums stāstīja ko katra rotaļlieta attīsta, kā tās iedalās pa kategorijām, bija jāspēlē mazas "pirkšanas - pārdošanas" etīdītes utt. Kad viss bija galā (2 dienas no 10.00 - 17.00, ja nemaldos. Ceļa izdevumi un pusdienas jāapmaksā pašām), teica, ka saznabīsies tuvākās nedēļas laikā ar konkursu izturējušām meitenēm. Tajā brīdī viss likās mīļi un forši! Gāja laiks - nedēļa, divas, trīs, bet ziņas nekādas. Domāju jau, ka nekā. Bet tad, pēc, apmēram, mēneša, saņēmu zvanu, ka esmu pieņemta darbā un man jāaizbrauc uz ofisu Daugavgrīvas ielā parunāt ar valdes locekli.
Tā arī izdarīju, un, vārds pa vārdam, tiku pieņemta darbā. Līgumu plānojām slēgt nākamās dienas rītā, jo sarunājām, ka darbu sākšu uzreiz. Mani piekodināja ierasties ofisā 9.00 no rīta, jo 10.00 centra veikaliņš veras vaļā. Ierados 9.00... Bet no valdes locekles ne vēsts. Viņa, kura man teica, ka obligāti jābūt 9.00 un abām jāparaksta līgums, ofisā ieradās plkst 11, 30!!
Rakstu to, ja tas bija pirmais triecieniņš no visiem sekojošajiem, un labi iezīmē cilvēka attieksmi pret padoto.
Tad nu pie tā, kā man gāja strādājot veikalā.
Sākums bija jauks - jauki kolēģi, jauka atmosfēra, alga samaksāta laicīgi (oficiālā daļa) utt.
Nesmukumi sākās, manuprāt, otrajā mēnesī. Uzzināju, ka tā pati valdes locekle, ar kuru runājos, lielu daļu dienas pavada pie kameras, skatoties kā mēs strādājam! Lai arī intervijās man tika stāsīts, ka kamera ir domāta drošībai (zagļiem, laupītājiem), izrādījās, ka mērķis bija pavisam cits!
Gandrīz katru dienu mums tika zvanīts un teikts, ka mēs nestrādājam ar 100 % atdevi. Tajās dienās, kad apgrizījums (naudas izteiksmē) bija salīdzinoši labs, nrbija neviena slikta vārda, toties, kad nepietiekošs, tad sekoja histērijas pa telefonu, e-pastu, un pat apciemojumi. Un tā visu laiku!
Par to 100% atdevi, man visvairāk žēl bija veikala vadītāju, kura tik ļoti centās! Viņa darīja visu, ko liek par 200%! Strādāja virsstundas, bezjēgā kārtoja plauktus, mazgāja grīdas utt., bet tik un tā no valdes locekļu puses viņa tika nolikta līdz zemei! Piebildīšu, ka arī viņa neizturēja un aizgāja no šī uzņēmuma.
Tad sekoja ilggadēju darbinieku aiziešana no draba. Piemēram, meitene, kas ar uzņēmumu kopā bija no paša sākuma, un ar visu sirdi un dvēseli bija tajā, aiziešanas brīdī palika absolūti nenovērtēta! Vadībai bija pilnīgi vienalga..
Īstenībā, visu jau nevar uzrakstīt, it sevišķi tās negatīvās sajūtas, kuras palikušas iekšā.
Skumīgi ir tas, ka neģēlības turpinās. Skumīgi, ka vadītāji nesaprot lietas būtību.
Šodien šajā portālā ienācu pavisam ar citu mēŗki. Izdomāju, intereses pēc ierakstīt "lelle" un biju pārsteigta cik daudz sūdzību...
Žēl.
Vismaz labi, ka man un maniem kolēģiem tās negācijas ir aiz muguras. Žēl tās meitenes, kurām vēl tas viss priekšā.

R Rebeka 24.12.2010

Strādāt Lellē ir kā ellē! Haha!

V Viss notiek uz labu 15.01.2011

"Lelle" ir fantastisks uzņēmums!Tur viss ir lieliski.
Ja jums kaut kas nepatīk, tad esat vienkārši bijuši stulbi darbinieki, kuri nejēdz izdarīt tiem uzticēto darbu.
Kā jūs rīkotos ja jūs būtu uzņēmējs, bet padotie pilnīgi nejēgas, bez saprašanas par lietu būtību?:)

Jauku vakaru vēlot,
cilvēks no malas.

L lācītis 22.01.2011

Nu re burbulis ir plīsis, kaut kad jau tam bija jānotiek...
Šajā uzņēmumā nostrādāju gandrīz divus gadus, tie kolēģi kurus es pazinu bija vienreizēji cilvēki no visiem aspektiem, komunikabli, strādīgi un tiešām šo darbu mīloši! Jo veikala prece un noformējums ir ir dikti mīlīgs tā ka prieks strādāt tikai... ar diezgan nelieliem laika periodiem šie cilvēki sāka pazust un ne jau atlaisti, bet paši muka prom! Lellīte izskatās mīlīga pēc sejiņas, bet iekšā ir riktīgs despots!
Tas kad Raivita Bulle neierodas norunātā laikā un pati neseko principiem kurus mēģina ar pārkāpumu aktiem "audzināt " savos darbiniekos nu ir pilnīga taisnība! To nav iespējams aprakstīt, tur varētu runāt un runāt par pretrunām kuras notiek šajā uzņēmumā, tas es runāju tikai par morāles lietām (jo tikai šī netaisnība mani šajā pasaulē tikai spēj aizskart) :), vēl jau ir aplokšņu naudas, invertrizācijas iztrūkumu novilkšana pēc pilnas programmas un lietas kuras saistās ar likuma burtu, bet tas lai nu paliek uz viņu sirdsabziņas ...

A Andrejs 09.02.2011

Nezinu kas šajā uzņēmumā notiek no iekšpuses, bet šo veikalu apmeklēju kopš piedzima mana meitiņa. Nevienā veikalā nēesmu saticis tik atsaucīgus un cilvēcīgus pārdevējus. Vienreiz gan, barona ielā, trāpiju uz kaut kādu veci kuram acīs bija redzams ka grib mani noslaukt, naudas ziņā protams. ;) Bet bija viena meitene Katrīna, nēesmu gan viņu vairs redzējis barona ielā, bet nu tas bija viens smuks zaķis, vienmēr smaidija un pļāpāja arī vienmēr ar saturu, nevis tukši buldurēja.
Tiešām žēl ja vadība čakarē šādus foršus cilvēkus, bet tagad diemžēl tādi laiki un cilvēks nezin uz ko pats ir spējīgs un ļaujas ka kaut kāds plikdirsa saka kam viņs der un neder. Tapēc cilvēki zinat savas tiesības un neļaujiet lošiem bojāt jūsu dzīvi. Neviens cits, kā jūs pats, par jūsu dzīvi necīnīsies.

M meitene 04.04.2011

Briesmīgs kantoris! No ārpuses smuks, bet no iekšpuses tīrā elle. Manipulācija ar darbiniekiem un meli. Tiešām lelle kā elle. Žel, ka tā!

I IMIS 28.05.2011

Knābiet sūdā nejēgas.
Paši pie visa esat vainīgi.
Ne sūda paši neesat izdarījuši lai te kaut ko gvelzstu.

M meitene 02.06.2011

Vai uzņēmuma vadība ierunājas? Jums ir jādara viss lai tā negvelztu! Un sūdi jums ir jāknābā, ja nejēdzat darboties!

M meitene 03.06.2011

A, sveiks Edgar! :D Nēģer, puika!

M Miks 04.10.2011

Jā, divos komentāros jūtama Edgara vai Raivitas klātbūtne!! Taisnību cilvēki raksta, piekrītu, esmu to pat piedzīvojusi! Jūsu attieksme ir pretīga!

M meit 23.09.2012

Man gan patīk strādāt Lelles veikalā. Interesanta prece. Forša enerģiska vadība. Mazumtirdzniecības vadītāja B... arī ir forša. Tie kas to raksta ir vai nu konkurenti, vai bijušie darbinieki kam pašiem ar galvu un attieksmi nav viss kārtībā.

S Saulite69 17.07.2013

Sveiki, gribu padalities ar savu pieredzi stradajot veikalaa Lelle.
Taa ka esmu pieredzejusi pardeveja, tad mani uzaicinaja stradat sajaa veikalaa pazinja, kura toleik mekleja darbiniekus. Pirmais bija parbaudes laiks 1-3 menesi un tad lems par manu pienjemsanu darba.Piekritu, bet tikkai ar noteikumu, ka pasapkalposanas veikalaa pirmo ko darisim ir veiksim inventarizaciju. Kaa juss domajat cik ilgi tika vilkta inventarizacija??2 menesus nevienam no vadibas nebija laika!!Pa to laiku ieveroju, ka parejas pardevejas sanem loti mazas algas 90ls menesi plus kadi 20 lati avansaa.Jautaju kas par lietu- esot veikta inventarizacija un konstatets 600 latu liels iztrukums kurs jamaksaa pardevejaam.Sausmas! Itka bija veikala vaditaja, kura pasutija preci un tad izcenoja, bet tajaa visaa bija tads haoss- atnak prece, pec pavadzimes cits skaits vai kastes tuksas, zvana prasa kur ir- oi ja ja atsutisim.Pec kada laika zvana noliktava un liek savakt citam veikalam preci, kura ir pie mums, pavadzimi aizsutisot.Preci saliek, atbrauc soferis, panjem bet pavadziimes nav- bus rit.NU un kads brinums, mazaa veikalinja tads iztrukums???Nakamais soks- kad vakaraa paliek viena pardeveja, vinjai janonjem kases aparata atskaites un jaiznjem no kases nauda, jaieliek parasta balta aploksne ar Z atskaitem un jaaizlime, virsu jauzraksta summa un savs vards uzvards, tad aploksne jaieliek noliktavas plaukta lidz kamer kads atbrauks pakal naudai.Ja nakamaja diena nav tas pasas pardevejas mainja, tad rodas jautajums- kas var pieradit ka nauda ir vieta?Ne seifa, ne apsardzes, vienkarsi kautkad pa nedelu naudas aploksnes savac un atlaiz ja trukst kada aplokne uzrakstita summa.Es redzeju ka vadiba izrikojas ar vienu no pardevejam- negribeja lai vinja tur strada un lika veikala vaditajai apvainot vinju naudas iztrukuma.Ej un pieradi savu taisnibu. Naakamais aspekts- stradajot bez liguma uz parbaudes laiku, guvu darba traumu darba laika, jo drosibas tur nav nekadas - plaukti pie sienam kustejas, bija nestabili, kapnes nelielas, bet plaukti jatira. Ko juus domaajat- aizveda mani uz slimnicu ar parsistu galvu, jo koka preces ir smagas, uzlika suves un 23:30 man uz slimnicu atveda darba ligumu ar atpakalejosu datumu.Prasiju, ja parakstisu vai man slimibas lapu apmaksaas un pec manas iznaksanas no slimnicas inventarizaciju veiks? Ja ja viss bus. Iznacu, atsaku stradat, veicam inventarizaciju- pirms 4 men.bija veikta pirmaa bez manis un bija 600LV iztrukums, tad kad pabeidzam otru, bija 104 LV iztrukums un ari tikkai tapec, ka prece skaitijas musu veikalaa, bet reaali bija citaa. Jaa bija tiesaam preces, kuras acimredzmi bija nozagtas, jo veikala izkartojums nav pilnibaa parredzams, bet, atvainojiet, tie nav 600LV. Nu protams, ka prieksnieciiba bija loti neapmierinata un pec nedelas aizsutija mani uz citu veikalu rotacijas principaa. kad atgrizos sava istaja darba vietaa, sapratu, ka mani nevelas patureet, bet nezina kaa atbrivoties. Nu un tad sakas teaatris. Mani atlaida par nepiemerotu darbam, jo es domajot, ka vieniga sajaa veikalaa stradajot.Man paveleja rakstit atlugumu, bet es pateicu, ka ja pret mani ir tik nopietni iebildumi, lai atlaiz ar pamatojumu vai pantu. Nee. man apnika un es pateicu, ka aiziesu pec abpusejas vienosanas. Varu tikkai pateikt, ka bizness vinjiem ir lielisks tikai vadiiba ir zem katras kritikas, domaaju, ka ja man pazinja nebuutu lugusi kluseet, Darba inspekcijai, VID, un Cilvektiesibu birojam tur buutu loooooooti daudz ko dariit. Dubulto graamatvedibu protvest katra firma, bet tik graujosi atklatu cilveku resursu izmantosanu, necilvecigu attieksmi, moralu pazemosanu, liekuligu vadibas stilu es nevienaa cita darba vietaa neesmu sastapusi.