www.sudzibas.lv Sia Ora Legendo Juvelieru darbnīca,neprofesionāli juvelieri

Sia Ora Legendo - Juvelieru darbnīca,neprofesionāli juvelieri

Neprofesionāli pakalpojumi, briesmīga un neieinteresēta attieksme pret klientu. Pasūtīju izgatavot Bismark zelta ķēdi, bet tā tika izgatavota nekvalitatīvi, asas malas, kas skrāpēja kaklu. 2 reizes nesu pārtaisīt, bet diemžēl šie juvelieri netika galā - kaut ko darīja, bet bez rezultāta. Kad jau nezināja, kā labot kļūdu, sāka vainot mani, ka esmu pats sabojājis ķēdīti. Aizvedu juvelierim uz Jelgavu, kas par simbolisku samaksu izlaboja un tagad tā ir perfekta. Diemžēl 2x mēģinot labot un slīpēt, zaudēju apmēram 1,5g no zelta. Arī izgatavošanas laiks bija garš - vairāk kā mēnesis, kaut kas kustēties sāka, kad pats zvanīju un jautāju, Neiesaku šo šaraškin kantor nevienam!