www.sudzibas.lv SIA NURLAN Darbinieki vergu lomā

SIA NURLAN - Darbinieki vergu lomā

Šajā iestādē strādājošie priekšniecībai ir vergu lomā!Lai saņemtu algu Tev ir jālūdzās un pat tad var gadīties,ka tu to saņem daļēji jeb nesaņem nemaz...Ja vēlies no šīs iestādes aiziet,tad tas nav nemaz tik vienkārši,jo beigās tu paliec par zagli un neesi bijis pateicīgs par to,ka tev ir maksājuši algu,jo viņu uzskatā tu tur strāda vienkārši tāpat neviss dēļ tā lai nopelnītu!Ja priekšniecībai nav garastāvokļa tad zini,ka vari tikt zem viņa nažiem,nosaukās tevi necenzētiem vārdiem,paskaidros,ka tava vienīgā vieta ir uz paneļa pelnīt.Attieksme vienkārši briesmīga!Darba grafiks briesmīgs pa 14,5 h,tas ir prātam neaptverami,viena diena tikai brīva!Ļoti ceru,ka cilvēki,kas apspriež domu tur iet strādāt,izlasot šo textu aizdomāsies,vai tiešām viņu nervu sistēma nav tik svarīga,lai pakļautu to šādiem pazemojumiem!

N

N nervi 27.12.2014

Priekšnieks Azerbaidžāns-domāju, ka tas visu izsaka!

juju 27.12.2014

Spartaks tajā ziņā pareizi darīja.A visiem pārējiem kopā vinnēja tos briesmoņus.