SIA Nomowa 13, Normunds Sproģis - nemaksā kā pienākas

Nu tā tie cilvēciņi kuri izdomājuši vai zvana caur bezdarbniekiem lūdzu apdomājiet pirms piekrītat strādāt šai firmā jāstrādā būs ar visu sirdi un dvēseli pat brīvdienās, bet tad kad jāsamaksā aldziņu atmetīs tev 200-tnieku un pateiks ka par parējo norēķināsies vēlāk, bet neceri vēlāk tevi vēl ņems un izlamās ja sadomāsi ko vairāk.

G

B bamis 07.02.2011

Tieši tā arī ir, bet 200Ls arī ir nauda:)

G gunta 19.02.2011

Nu jā ir jau nauda bet ja tu strādā vairāk kā 8 stundas un vēl bīvdienas tad tās stundas tur sanāk ļoti daudz tad ir vērts padomāt vai ir nozīmes strādāt pa 200 latiem prakstiski minimālo mēnešalgu un bruķu licējiem tas nu gan nav nekāda alga

A Andris 06.10.2011

Vaig labāk strādāt, acīmredzami, ka švaks strādātājs ir bijis. Viens strādā pārējie trīs tik algu grib saņemt. To ko profesionālis izdara 8stundās, to bezdarbienks nevar pat sestdienās un svētdienās pieraut klāt un virsstundām arī nepietiek. ko tas dod uzņēmējam, ka strādnieks strādā, tas ir izskatās, ka strādā bet darbi uz priekšu neiet. Priecājies, ka vispār maksā 200Ls.

B bruliks 16.12.2014

Ja ši firma ir galig garam.