SIA NEW EUROPE - attieksme

Meitenes neejiet uz darba pārrunām tur. Attieksme ir zem katras kritikas. Pilnīga necieņa pret cilvēku. Un kaut kāds sexisms!!!! gāju pieteikties uz administratores vakanci, bet tur mani intervē 5 nelaipni tēviņi. Es saprastu divi, bet kāpēc 5 un visi vīrieši!!! Es taču nepretendēju uz kaut kādu finanšu direktora vakanci.
Pilnīgi pretīgi atrasties ar nepazīstamiem vīriešiem vienā telpā, kurā viņi tevi tirda un urda. un turklāt izsaka stulbas piezīmes par virsstundām, ka jāstrādā cauru diennakti.
Ļoti neprofesionāli un rada par sevi sliktu iespaidu

N

Katram darbiniekam nepieciešama juridiskā palīdzība (pirms/pēc darba līguma slēgšanas), kā arī sava arodbiedrība. Iesaku www.darbiniekuparstavis.lv, [slēpt]@darbiniekuparstavis.lv
Darbinieku pārstāvis.

I inesejurevica 23.02.2015

Labdien, mums ļoti žēl par intervijas laikā radīto iespaidu. Liels cilvēku skaits intervijā ir saistīts ar to, ka mūsu uzņēmums ir neliels, un sekretāres/biroja administratores loma uzņēmumā ir liela, līdz ar to katram no uzņēmuma darbiniekiem darba gaitā ir nepiečiešama sekretāres/biroja administratores palīdzība un katrs vēlas piedalīties atlases procesā.

Mēs esam ņēmuši vērā Jūsu viedokli un diskomforta sajūtu, kaut tā var būt bija ļoti subjektīva, un šobrīd intervijā piedalās ne vairāk par 3 cilvēkiem.

Ar cieņu,
Inese Jurevica