Sia Neiroķirurģijas privātklīnika - meļi

Nevienam neiesaku iet uz turieni, ja esat aizgājuši neparakstiet drukātos tekstus kur nav datums un ārsta paraksts-ievelciet z svītru, lai nevar pierakstīt klāt.Par zālēm arī pieskaitīs pie rēķina klāt .Mani izrakstīja ātrāk tikai pierēķināja vēl vienu dienu.Divās dienās zāles pāri 500 latiem.Absurds..

P

J Jurčiks 12.03.2010

Pele, esam līdzīgā situācijā ar šo nelaimīgo klīniku. Vajadzētu kontaktēties.

S sarmū 12.11.2010

Tas ārsts galīgs āmurs, būtu ar mani gadijies kā ar pārējiem jau sen būtu vinju atradusi un pārmācijusi. Dēļ savas ietekmes cilvēki ir bezspēcīgi sūdzēties. Draudzene tagad ir ar tEršo invaliditāti un pietam viņai izoperēja nepareizo muguras pusi.Un tagad dzīvo "laimīga".ne sportot un neko citu. SVIETS.

S sarmū 12.11.2010

Un galīgs sviests ir tas, ka citi ārsti arī saka, ka viņs ir gaļigi greizais un tgd ārstē Dr.Puriņa pacientus no traumām, kas sabeiguši dzīvi.