Sia NCS Rīga - Krāpniecība

Sia Ncs Riga mūs lūdza lai mēs vairākos militāros objektos veicam remont darbus, kā piemēram Ādaži Kadaga, kur tika darbi veikti pilnībā, samaksas vispār nebija, tad Liepājā kara ostā vesels militārs objekts, samaksa bija daļēja skaidrā naudā tikai no Norda Andersona, tad objekts Dārzaugļu nams viss komplektā pilnīga renovācija visiem 6 stāviem, kur nedz kāpēc apmaksas bija no NCS Riga un Sia Darzaugļu nami un tad tikai daļēji. Visi strādnieki kā mēs dabujām strādāt tikai pa melno, ne līguma, ne kā tukš gais tikai, par kontrolēm mēs jau bijām laicīgi brīdināti, lai raujam koferi no objekta.

K

B bet 22.10.2013

Izskatas, ka VID un Darba inspekcijai bus ko darit...

U User18952 23.10.2013

Stradaju NCS- Riga pašlaik. Viss apmierina. Pieņema mani ka gurķi bez pieredzes, gandriz uzreiz iedeva darba drebes, un savlaicigi isniedza silto ziemas jaku. Alga no sakuma ir diezgan normala. Kolektivs OK ar +. ( J.H)

K kreativais 24.10.2013

Tādus kā tu es redzēju tur daudz un sava darba profiņus, tie sen vairs NCS nav, žēl tikai ka tu nezini kas ir ar tiem ko ņem no malas apdares darbu izpildei. Jo militārajos objektos nav obligāti likt katru strādnieku uzskaitē, jo tur tā pat to nebaudīs neviens, un pārbaužu nebūs. Lai kam jau būs jāsāk arī dokumenti publicēt lai būtu skaidrāk un kodolīgāk.
Cik labi ka cilvēks ir apmierināts ar darba drēbēm vismaz.

T tā ja 25.10.2013

to zimbirio
par algu NCS Riga pareizi raksti- no sākuma normāla, beigās vispār vairs nesamaksā, par soc.garantijām tur nedomā.
Tādēļ jau jauni gurķi jāņem, ka normālie speci vairs uz to ''neiekrīt''.

U User18952 25.10.2013

To laikam raksta cilveks kurš vispar nav saistits ar NCS. Pasaki man kurā firmā par soc garantijam doma? un laiž apmaksatos atvaļinajumos? Laikam tikai valsts iestades tas ir iespejāms. Saki paldies savam miļotam Kāmitim, par kuru tu tik ļoti balsoi. Un jūs VID brenči, paskatieties kādu eku un kūr sev buvejat??? No jums pašiem pec korupcijas smird uz visu eiropu. Bet tikai neviens jus ai pakaļas panemt nevar. Čau Čau.

C Citruss 25.10.2013

to Čava, :)))
tādēl, ka kā tai rotaļā "visi dara tā'' un padotie samierinās, ir iespēja tādiem negodīgajiem darbadevējiem arī eksistēt.

N nadres 19.11.2013

jā man tas Nords Andersons debess mannu apsolīja no gaisa, ta strādāju zem NCS, tad nedz kāpēc Dārzaugļu nami, tad vel kaut kāda privat māju Ķeguma ko renovējām, bet tur bija šantāža no Andersona, kamēr vel papildus darbus neizdarīsiet naudas nebūs, bet to darbu nāca ik nedēļas jauni klāt, kretīns, bet mus bija mājās ģimenes. Ah jā par to darbu Kadagā militāristiem mums jau arī tikai par samaksu Andersons sapūta miglu acīs. tik paši iztērējām savu ceļa naudu. Bet lepns braukā ar savu Rover mašīnu cik cilvēkus apčakarējis un bez maizes atstājis.