SIA NAUDINA - Apmāns

Piereģistrējos www.naudina.lv mājas lapā, kur par apskatītām reklāmam var nopelnīt naudu (Ls). Izlasīju noteikumus, dažu mēnēšu garumā, nopelnīju minimālo summu, ko var izņemt (8LVL). Nosūtīju pieprasījumu administrācijai kaut kur 2009. gadā vasarā, pagāja jau pusgads un joprojām neesmu saņēmis to. Ja paprasi administrācijai kas par lietu, tad tevi bez maz vai pasūta ( maigi sakot bekot ). Dārgie cilvēki neuzķēraties tā, kā es.

I

L lietpratējs 15.02.2010

Ha... Naivais. Neko nedarot un boloties reklāmās gribējās nopelnīt pāris mēnešu laikā (!!!) 8 Ls! Un par ko tad brīnies? Klikšķināšanas biznesmenis :D

H Hugo Djego 15.02.2010

Ишоф мд шупвофьфы евфы вфещкзкщпфыблфы еы кулдьфы дфзфы фзылфеф ефм мшуе ЖВ

S sandis 10.03.2010

ir dazi saiti kur patiesam izmaksa pats esmu sanemis bet saja saita pilnigi neko man nav izmaksajusi

X X 20.05.2010

man bija izmaksats 2x pa 8 Ls...

tgd biju nopelnijis 10 Ls neizmaksaja un naudina.lv vnk pazuda ... kad ieeju http://www.naudina.lv/ man aiziet un http://mail.lv/login.php xD

V Vilis 14.06.2010

Kur griezties, lai atrastu šos krāpniekus?Ekonomiskajā, vai kriminālpolicijā?Cik ilgi atļausim sevi krāpt tādiem kā naudiņa.lv!?

P PingviinsIvars 15.06.2010

Izlasi kārtīgi viņu noteikumus un sapratīsi, ka viņiem neko nevar izdarīt :D
Viņi neuzņemās nekādu atbildību un jebkurā brīdī var pārtraukt savu darbību bez jelkādām sekām ...