SIA Narts AG - Siltumsūknis

Firma un konkrēti tās pārstāvis Gundars Leinarts nepilda saviem klientiem dotos solījumus. Par siltumsūkni paņem priekšapmaksu uz 3 mēnešiem pasūtīšanai no Vācijas 10 000 LVL un uzstādīšanai, pēc tam izdomā visdažādākos iemeslus, kuru vaininieks ir klients, kapēc nevar izpildīt līgumsaistības pilnā apmērā. Noslēgtā līguma saistības, termiņus u.c. nerespektē un izliekas pat nezinām. Pilnībā nesniegtu pakalpojumu, pēc gada atvestu neatbilstošu līgumam un neuzstādītu aprīkojumu attaisno ar frāzi - tas viss jūsu vainas dēļ, mēs vienmēr ar visiem klientiem atrodam kopīgus risinājumus, bet Jūs meklējat kašķi, mums ir arī citi klienti, tagad pagaidiet, mums nav laika, mums nav izdevīgi jums vest, mums nav kas jums piegādās preci, pameklējiet, kas varēs izkraut...jūs vēl neesat par visu samaksājis. Rezultāts - 2, 5 gadu laikā nav ne siltuma ne siltā ūdens, kaut 80% priekšapnaksa iemaksāta (ar PVN). Pēc tam draud, ka zaudējumus, kas radušies klienta pretenziju rezultātā piedzīs no klienta. Naudu atdot netaisās.
e -pasta adrese, tiem, kas vēlas padalīties pieredzē: [slēpt]@inbox.lv