SIA Narts AG - Siltumsūknis

Firma un konkrēti tās pārstāvis Gundars Leinards nepilda saviem klientiem dotos solījumus. Par siltumsūkni saņemto naudu notērē privātām vajadzībām, neveicot līgumsaistības pilnā apmērā. Pilnībā nesniegtu pakalpojumu un neuzstādītu aprīkojumu attaisno ar frāzi "Man nav naudas", lai gan nauda saņemta no klienta pilnā apmērā.
P.S. Manas sievas piebilde : "Lupata ne vīrietis! Nespēj atdot Goda parādu. Līdzjūtība ģimenei, ja viņam vispār tāda ir."

I

A Andris 24.02.2010

Šobrīd meklējam firmu, kas varētu uzstādīt siltumsūkni. Šī firma bija viena no variantiem. Paldies par informāciju.

Z Zane 04.05.2010

Mums arī bija doma ņemt no šiem bet pārdomājām. Paldies

P Pauls 05.07.2010

Piebildīšu, ka siltumsūkņu kvalitāte arī ir diezgan zema.

P Positivus 08.04.2014

Lasu un brīnos :)
Man šķiet ka Ivo vienīgā prasme ir kritizēt citus. Varu vien iedomāties kāda ir Tava ģimene :) sieviņa acīm redzot tāds čeburātors, ka neko citu ar viņu kā tikai citēt viņas komentārus nevar. :) Žēl man Tevi. Bet nu katram savs. ;)