SIA NAMU APSAIMNIEKOTĀJS un HAUSTAMSTER - Apkrāpj klientus

Jā, tie paši, kurus VID 2012.gada rudenī '" paņēma pie dziesmas" un tie paši, kas teicās, visu sakārtošos, tikai "Nogremdējot Namu apsaimniekotājs" un tā vietā uzveidojot HAUSTAMSTER.
Tikai nez kāpēc janvārī visi NA klienti saņēma brīdinājumu no Rīgas siltums un to, ka katrs no mums pats ir atbildīgs par to, lai pārbaudītu pilnvaroto firmu, vai viņi veic maksājumus.
NEKAD neslēdziet līgumu ar šo firmu - NEKAD! Jo Rīgas ūdenim viņiem parāds un samaksas grafiks, kuram grūti izsekot pat līdzi. Rīgas Siltumam viņi maksā ar 2 mēnešu kavēšanos un tad, kad tu nolem mainīt apsaimniekotāju (kas pats būtiskākais), tad viņi nedod ne atšifrējumu par parādiem, ne mājas grāmatu jaunajiem īpašniekiem. Sarunas ar viņiem bezjēdzīgas, jo vienīgais ko viņi saka - MĒS NEMAKSĀSIM par jums, un tas nekas, ka jūs visi samaksājāt...... Jebkurā gadījumā sanāk, ka vienmēr jebkura māja būs 2 mēnešus nesamaksāta un tas nozīmē, ka jebkura māja, kas vēlēsies aiziet, saskarsies ar vienkāršu - nu un, ka jūs samaksājāt, mums nepietiek līdzekļu, maksājam pa citiem, a jūs varat iet d......

T

T Tamara55 16.02.2013

Percīzāk - tie ir SIA Namu apsaimniekošana un SIA Hausmaster - vieni un tie paši īpašnieki.

R Rikardo 16.02.2013

Mums gan pagaidām ar šiem apsaimniekotājiem nav bijis nekas slikts sakāms.. Ja nav noslēpums, no kuras vietas Rīgā esi???

V Vasjackin 16.02.2013

NU tad izvēlies aiziet īsi [pirms apkures sezonas, kad visam lielumam būut jābūt nomaksātam, vai pārejot pie jaunā runājiet ar Rigas siltumu un riigas uudeni lai palīdz jums tikt galā ar iemaksāto un nepārskaitīto naudu.

Ja mājā ir parādnieki tad gan neko darīt, to vietā neviens cits par komunālajiem nemaksās

M Markooo 17.02.2013

SIA HAUSMASTER dibināts 2008. gadā...

M Markooo 17.02.2013

Par cik % SIA NAMU APSAIMNIEKOŠANA vai SIA HAUSMASTER cena ir lielāka salīdzinot ar citiem namu apsaimniekotājiem ar aptuveni līdzvērtīgu servisu un pakalpojumu kvalitāti?

N NA_fans 19.02.2013

NamuAPS atbalsta grupai :
Ja piezvanīsiet uz RS, RŪ (Latvenergo, LG utt. ) uzzināsiet cik ilgi par jūsu māju nav maksāts. Brīdinājumus no RS, RŪ ‘the best ever’ HM rauj nost lai īpašnieki neuzzinātu par HM parādiem. Elementāras prasības paskaidrot kas īsti notiek no "salda pārīša" tiek atšūtas ar frāzēm " konkurentu aktivitātes..., mājai ir parādi..., maksājiet rēķinus un pārējais nav jūsu darīšana un protams konkurentu aktivitātes" :)
Kad izdomāsiet iet prom no šis kompānijas tad dabūsiet vēl draudus "atslēgsim siltumu, iesūdzēsim tiesā" un kārtējo reizi "maksājiet rēķinus" :))
Citiem vārdiem - itāļu virtues cienitāji droši varat izvēlēties šo kompāniju - makaroni uz ausiem jums būs garantēti jebkurā daudzumā un 24h diennaktī :), bet pārējie - pādomājiet vai jums ir lieka nauda lai rudenī velreiz maksāt par jau samaksāto siltumu.

Lai uzreiz būtu skaidrs esmu konkurents un parādnieks :)

N Novums 19.02.2013

Es arī esmu šitā konglomerāta fans :)
Sarīko iedzīvotāju aptauju par apsaimniekošanas maksas celšanu, 51-2-3% ir par - LOL- aptaujas rezultāti ir konfidenciāli.
Tad pārspēle no NA uz HM - uzminiet, kur paliek parādi komunālo pakalpojumu sniedzējiem? :DDDDDD
Nu un apkures avansa iekasēšana rudenī - labticīgie iedzīvotāji samaksā ar, pēc tam ziemā samaksājot rēķinu atņemot avansu - uzrēķina soda naudu par nepilnīgi samaksātu rēķinu. Nemaz nerunājor, ka piegādātājiem NM/HM uztaisa lielus parādus ar visiem iedzīvotāju apkures avansiem.
Atrakcijas garantētas, visi pieteikties pie Namu apsaimniekošanas aka Hausmaster!!