www.sudzibas.lv SIA "Namu Apsaimniekošana" SIA "Namu Apsaimniekošana"

SIA "Namu Apsaimniekošana" - SIA "Namu Apsaimniekošana"

2011 gada sākumā nomainījām apsaimniekotāju uz SIA "Namu apsaimniekošana", kuru šajā portālā kā es skatos cilvēki jau ir ķengājuši pamatīgi. Gribu teikt, ka šajā apsaimniekotājā esmu vairāk nekā vīlies, jo ļoti labi atceros, kādas slavas dziesmas viņi par sevi dziedāja, kad gribēja pārņemt vairākas mājas Vecozolu ciematā, kas galarezultātā viņiem arī ir izdevies piemuļķojot cilvēkus. Taču tā apsaimniekošana par kuru viņi stāstīja pašā sākumā ļoti jo ļoti atšķirās no realitātes. Jāatdzīstās, ka nomainot apsaimniekotāju situācija ir nevis uzlabojusies, bet gan pasliktinājusies. Mūsu ciemats tagad reizēm izskatās pēc getliņiem! Iesaku visiem kārtīgi padomāt pirms izvēlēties šo apsaimniekotāju. Un palasot citas sūdzības par viņiem uzzināju daudz ko jaunu, piemēram par nenormālām kredītsaistībām, kas liek aizdomāties par to, kā šī nauda tiek bankai atmaksāta un no kurienes viņi to ņem. Man piemēram pirmo reizi ir nācies saskarties ar komunālo rēķinu, kurā par 1 m3 karstā ūdens jāmaksā gandrīz 5 LS. Tas nav normāli!

K

N Namu Pārvaldnieks 13.01.2012

Bet gribu arī ko piebilst:

ZEMES PIESPIEDU NOMA

Valsts ar likumu nepilnībām zemes īpašniekus iedzen maksātnespējā!!!

Diemžēl LR likumdošna pašlaik nekā nenodrošina zemes īpašnieka intereses, jo visi likumi ir ļoti neprecīzi, vispārinoši, ko ļaunprātīgi izmanto daudzi pārvaldnieki ( KSA, AS RĪGAS NAMU APSAIMNIEKOTĀJS, TOMO NAMI, U.C. ). Jo jeb kādā veidā vēršoties pret pārvaldnieku, tas beigsies ar uzvaru pār "TUKŠU MAISU". Tiesāties pret pārvaldnieku ko iesaka likumi ir lielākais neprāts, kas noved pie naudas un laika zaudēšanas. Tas saucas-"zemes suņi rej, bet dzīvokļu karavāna iet tālāk". Protams, ka dzīvokļu īpašnieki neinteresējoties par to noved paši sevi parādnieku statusā.

Līdz ar to vienīgais ir vērsties pret dzīvokļu īpašniekiem-reālajiem labuma guvējiem. Ja tie laicīgi nesamaksā parādu un nenoslēdz līgumu ar zemes īpašnieku, tad ir jāraksta PRASĪBA TIESAI par konkrētā dzīvokļa apķīlāšanu, parāda peidziņu un zemes nomas līguma noslēgšanu rakstiski.
Protams, ja uz zemes māja, mājā 150 dzīvokļi (viens mūsu gadījums), tad līguma slēgšana ar katru atsevišķi ir:
1) katrs līgums ir ar citu personu, līdz ar to tiek pārbaudīti dokumenti, jurists pārbauda, sastād līgumu utt. paiet laiks 2 dienas
2) par padarīto darbu ir JĀMAKSĀ juristam, ZG par datu apliecināšanu dzīvoklim un vēl sīs tas kopā 100Ls minimums
3) lai šo visu paveiktu, ja esat privātpersonu, tad jums vajadzētu laiku aptuveni 1 stundu lai aizbrauktu parakstītu utt. līgumu. Ja to nevarat ( visticamāk, jau nē), jo tas būtu 150 st. gadā= darba dienu mēnesi.
Par to var nolīgt kādu uzņēmumu, kurš to dara. Cena aptuveni 50 Ls par katru līguma slēgšanas faktu.

Tātad uz katru dzīvokli jums būs aptuveni 150 Ls izdevumi x 150dzīvokļi=22500 Ls un aptuvenais gaidīšanas laiks lai ideālajā variantā noslēgtu līgumu ar katru ir 320 darba dienas!!!

Katru atsevišķi iesūdzēt tiesā būtu tuvu līdzvērtīga summa.

SECINĀJUMS-PRAKTISKI NEIESPĒJAMS PASĀKUMS!

Vienīgais izvēles kārtībā izķert pa vienam tiesā. Kādam jau neizdosies palikt nesodītam. Nu tad to arī ... pēc pilnas programmas!

Silti iesakām visiem dzīvokļu īpašniekiem pašiem interesēties par savu atbildību likuma priekšā, jo likuma nezināšana neatbrīvo jūs no atbildības ( zemes nodoklis un noma būs jasamaksā vai pa labam vai ar tiesas lēmumu). Lūdzu kontrolējies savus pārvaldniekus šajā jautājumā, lai tie jūs neieved maksātnespējā un lielās nepatikšanās.

Ja jums ir vēl kādi jautājumi, tad rakstiet mums- [slēpt]@inbox.lv