SIA NAIL PROF - melošana

Pārdevēja melo un nevar atzīt, ka ir lietas ko nezina. Sāksim ar to, ka Nailprof organizē apmācības gela nagu likšanā. Ok, nav problēmu, ja tiešām iemāca, bet mācoties, viņa pazūd uz vairākām stundām veikalā. Turklāt, drīzāk tās apmācības var definēt kā dārgs seminārs par produkta iepazīstināšanu, jo nestāsta ne kādas ir nagu formas, ne kā var uzlikt elementārus dizainiņus utt. Seko nākamais, par spuldzēm - tā kā cilvēks. kas pērk, varbūt no tā neko nesaprot, aktīvi skandina, ka spuldzes kalpos uuuuiii, ku ilgi. Izskaitļoju, ka ja pērku spuldzes martā, tās būs jāmaina kaut kur oktobrī. Pēc mēneša man ir noslogota diena, 3 klientes un spuldzes izdziest!!! Zvanu un viņa saka - tas ir normāli. Spuldzes kalpo aptuveni mēnesi-divus mēnešus. Seko nākamais - slavē cik labas vīles un ka ilgi kalpo, nopirku un neiztur pat 1 klientu!! Par bafiku - saka, ka kalpošot 2 menešus, protams, ka tik ilgi nekalpoja. Tālāk... skatos, Hugo gels sācis uz nagiem plaisāt, pat krist nost. Aizeju uz veikalu un jautāju, vai gadienā nav tā, ka dēļ lielā karstuma gels mainījis sastāvu. Viņa saka, nē, ka es neesot pietiekami kaltējusi lampā. Rezultātā uzzinu, ka visi geli vairāk vai mazāk karstuma ietekmē maina sastāvu, noslāņojas utt. Kas attiecas uz krāsainiem geliem, tie tek ārā pat nekustinot tos. Viņa bija pārliecināta, ak es tos staipu apkārt un ir izlijusi, sakot, ka viņas geli nekādā gadījumā nelīstot ārā. Papētīju bundžiņas un pakonsultējos ar kompetentām personām, kas teica, ka tieši Nailprofa krāsainiem geliem ir nekvalitatīvas bundžas, tāpēc arī līstot ārā. Ko viņa stāsta pasaciņas, ja pat citi meistari-skolotāji saka, ka šie geli līst ārā!!
Ar šo visu gribēju teikt, ka man liekas, ka pārdevējai bail teikt, ka nav kompetenta dažos jautājumos, bet nesaprot, ka melojot viņa panāk lielāku sliktumu nekā pasakot kā ir. Tieši melošana gela gadījumā pielika visam punktu. Esmu riktīgi nikna uz viņu un tagad visiem saku, ka NailProfā lai nepērk, jo tur melo. Es nesaku, ka geli slikti, viss kārtībā. Ja pārdevēja būtu teikusi, ka nezin, kāda ir karstuma ietekme uz gelu, lai nopērku mazo bundžinu un pārbaudu pati, es nopirktu un tad dotu viņai atsauksmi, lai viņa zinātu turpmāk.
Tagad viņa ir zaudējusi ne tikai mani kā klientu, noteikti arī pēc šīs sūdzības būs manikīra meistari, kas neies uz to veikalu.

I Inga 04.10.2010

Man gan vienmēr visu izstāsta un paskaidro ja kaut kas nav saprotams un nekādā ziņā neko sliktu nevaru teikt, man vienmēr vis ir atbildis aprakstītajm...

N nepārsteigtā 05.10.2010

nepatīk, ka šai veikalā pārdevēja ir diezgan uzbāzīga, liek to pamēģināt, tad to, nepatīk kā tādā tirgū! Piekrītu Meitenei - bundžas tik tiešām ir nekvalitatīvas - nepērku vairs tos gēlus, jo nav jēga, samaksā it kā lēti, bet beigās jāpērk atkal un summa sanāk dārgāka kā citām firmām - tikai ķēpa lielāka.

A Anda 01.11.2010

Купила там гели, очень плохого качества, всем клиентам пришлось переделывать ногти хорошим гелем. Продавщица говорит что гели с германии но на самом дели с ПОЛЬШИ а польское есть польское. Я очень разочаровалась.

A Anna 09.12.2010

Bil opit pokupki gelej v etoj firme :( Govorjat cto Germanija proizvodstvo no na samom deli kak pisali vishe polwa :( kacestvo sootvetstvenno nikakoe :(

M Marija 05.02.2011

Качество геля очень плохое.
А что касается обучения то полностью с вами согласна. у меня была точно такая же ситуация...