www.sudzibas.lv SIA MV Latvia Darba tiesisko attiecību pārkāpums

SIA MV Latvia - Darba tiesisko attiecību pārkāpums

Labdien,

Vēlējos padalīties savā negatīvajā darba pieredzē strādājot SIA MV Latvia. Strādāju šinī uzņēmumā par veikala vadītāju. MV Latvia nodarbojas ar alkaholisko dzērienu vairumtirdzniecību un mazumtirdzniecību. Sākumā viss bija labi- atvērām veikalu "Bottlery", strādājām apmēram divus gadus, taču, kā jau tas biznesā notiek, tas diemžēl izrādījās nerentabls un kompānijas vadība izlēma veikalu slēgt. Viss jau būtu labi, ja vien šīs kompānijas izpilddirektors (Oļegs Sokolovs) ievērotu darba likuma normas, respektīvi, brīdinātu rakstveidā darbiniekus mēnesi iepriekš, nevis ar telefona zvanu nedēļu pirms veikala slēgšanas.
Kā rezultātā, manas prasības pēc likuma ievērošanas, izvērtās par to, ka saņēmu rīkojumu pēc darba likuma 57. panta, ar ko viņi mani centās padarīt par šī uzņēmuma apkopēju. Es uzskatu to par klaju ņirgāšanos pret mani, jo savus darba pienākumus es veicu ļoti uzcītīgi. Šobrīd esmu iesniedzis sūdzību Valsts darba inspekcijā un gatavojos tiesai. Mīļie draugi, ja Jums sanāk kādas darīšanas ar šo uzņēmumu esiet ļoti piesardzīgi, jo viņi meklēs jebkādu veidu kā Jūs "apvest ap stūri".

C

C Cilvēks 01.08.2017

Jā piekrītu man arī ir bijusi slikta pieredze, mani ari apčakareja, bet es diemžēl nebiju tik zinoša darba likumā...

Dainis 02.08.2017

Ja veikalu klapē ciet, tad visticamāk ''sia'' tiks iesniegta maksātnespēja vai arī viņa jaunā adrese būs bezpajumtnieku patversmē, un visi gali būs ūdenī..

Kādu uzticību ir pelnījis sūdzības rakstītājs, "veikala vadītājs", ja pat veikala pamatnozari raksta kļūdaini "nodarbojas ar alkaholisko dzērienu " un pats uz savu sūdzību pēc 5 minūtēm raksta komentāru 3. personā?

M Mr.Lawyer 30.01.2018

Labdien, cienījamais šīs sūdzības lasītāj !

Tā kā diemžēl portāls sūdzības.lv neturēja par vajadzīgu dzēst šo nepamatoto bijušā SIA "MV Latvia" darbinieka Māra Kokina "sūdzību", ar šo komentāru vēlamies Jūs informēt, ka vienīgais M.Kokina mērķis rakstot to bija apzināta neslavas celšana uzņēmumam un tā amatpersonai, acīmredzot personīgu motīvu dēļ, ko apliecina arī viņa "inkognito" komentārs sūdzībai, it kā trešās personas vārdā.
SIA "MV Latvia" ir starptautiska holdinga meitas uzņēmums Latvijā, kurš jau vairāk kā 10 gadus nodarbojas ar pazīstamu zīmolu preču vairumtirdzniecību, tai skaitā akcīzes preču vairumtirdzniecību. Arī mazumtirdzniecības veikala atvēršana bija starptautiska projekta sastāvdaļa, kuras rezultātā krustojās SIA "MV Latvia" un Māra Kokina ceļi. Veikala darbības laikā attiecībā uz M.Kokinu būtiski pārkāpumi netika konstatēti, taču saprotot, ka mazumtirdzniecības veikala projekts tuvojas izskaņai, iepriekš lojālais darbinieks pārvērtās neaizskaramā tiesību subjektā, ir visām iespējamām un neiespējamām tiesībām, tai skaitā veicot slepenu kompānijas darbības audio-vizuālu ierakstu. Arī Māra Kokina sūdzība Valsts Darba Inspekcijai neatnesa viņam cerēto, jo pārbaudot visu uzņēmuma dokumentāciju un viņa sūdzību Valsts Darba Inspekcija neatklāja SIA "MV Latvia" darbībās nekādus pārkāpumus, ne attiecībā uz Māri Kokinu, ne attiecībā uz jebkādu citu darbinieku, kā arī protams izpalika M.Kokina "sūdzībā" solītais tiesas process, jo viņam nav un nevarēja būt nekādas prasījuma tiesības pret SIA "MV Latvia", jo attiecībās ar darbiniekiem vienmēr tiek ievēroti Darba likuma un citu saistošo tiesību normu priekšraksti. SIA "MV Latvia" ir svarīga uzņēmuma reputācija, kā arī darbinieku lojalitāte, un vairāk kā 20 darbinieku kolektīva ilgstoša saglabāšana bez būtiskām izmaiņām ir apliecinājums uzņēmuma un darbinieku veiksmīgai mijiedarbībai, un apliecina SIA "MV Latvia" korekto attieksmi pret saviem darbiniekiem.
Ar cieņu, SIA "MV Latvia".