Sia "Mūsu Nami" / Agnis Miķelsons - Meli un ļauna attieksme.

Mīļie ļaudis, ja nevēlaties tikt apkrāpti (http://www.sudzibas.lv/sia-jusu-namiq-c20638.html), un kā manā gadījumā Agnis Miķelsons, kurš visu savu dzīvi, liekas balsta uz vieniem meliem un tukšiem solījumiem, ir prasts - bez manierēm cilvēks, kuram kautko sasolīt ir ikdienišķs pasākums. Neīrejiet nekādā gadījumā pie viņa (jeb SIA"Mūsu Nami") dzīvokļus, jo cilvēki viņu pacieš, bet kā rodas izdevība mūk projām, un viņam nākas meklēt jaunus upurus, kuriem solīt lieliskus īres apstākļus, veikt uzlabojumus īsos termiņos, iesākumā būt jaukam un pieklājīgam, un jau pēc pāris mēnešiem familiāri pāriet uz tu, nemitīgi pārliek termiņus un solītie remontdarbi ievelkas. Uz dialogiem nevēlas iziet, un tā vietā, lai konstruktīvi risinātu problēmas (arī te par to ir runa http://www.sudzibas.lv/musu-nami-c27773.html) viss pāriet draudos, lamās, apvainošanā un nelikumīgās darbībās, ka piemēram patvaļīga elektrības atslēgšana. Šis cilvēks jūs nekad nemēģinās saprast un skatīsies uz jums no augšas, un smaids būs tikai kad iemaksāsiet sākumā par pirmajiem īres mēnešiem naudu, jo liekas tikai šī lieta viņu spēj iepriecināt, cilvēkus (kā raksta šinī portālā arī citi cilvēki) viņš iedala labos un sliktos, labie ir visi radinieki, kuri strādā šajā uzņēmumā un sliktie ir kā man liekas VISI īrnieki.( Pat līguma parakstīšanas brīdī man nācās noklausīties kā Agnis Miķelsons aprunā trīs man svešus un nepazīstsamus cilvēkus, kas manuprāt īsti korekti nav, bet ar šo cilvēku neparko nevajag brīnīties). Agnis Miķelsons ir arī ļoooti mantkārīgs, un nekādā gadījumā NEKĀDAS naudas nedodiet bez paraksta (Jūs savu uzticēšanos, gluži kā es varat pēc tam ļoti ļoti ļoti nožēlot), kā iekopētajā linkā šī raksta sākumā cilvēks stāsta, ka arī ir apkrāpts, un es lūdzu atsaukties visus kuri ir cietuši, jeb vēljoprojām cieš no šī subjekta (savādāk grūti nosaukt šo tipu), jo vēlos pielikt beidzot punktu viņa negodīgām un prettiesiskām darbībām!!!

N