Sia multiline auto service auto - Krāpsana, slikts serviss

Nekad neriskējiet taisīt savu auto Sia Multiline auto service . Man ir ļoti slikta pieredze ar viņiem. Proti, aizvedu taisīt mašīnai sprauslas, pateica ka visas ir beigtas un jātaisa. Nu, ja jātaisa ta jātaisa. Sataisa, laimīgs aizbraucu pakaļ samaksāju viss kā nākas, bet saliekot auto, tā vairs negrib rūgt kā vajadzētu. Mašīna raustas un iet sliktāk kā pirms remonta. Kad aizbraucu otrreiz pie viņiem, pasaka ka sprauslas ir visas labas un vaina visticamāk ir kaut kur citur nevis sprauslās. Prasu lai atdod naudu visu ko esmu samaksājis viņiem par nepadarīto darbu, bet viņi apgalvo, ka savu darbu ir izdarījuši. Nu, neko, tai pašā dienā aizdzinu citur un tur pateica ka sprauslas vainīgas. Tur pat arī sataisīju, samaksāju otrreiz. Aizbraucu trešo reizi pie viņiem ar visām testa lapām. Protams, naudu atsakās atdot, jo redz viņi arī ir kaut ko darījuši tām sprauslām. beigās dabūju pa visam mazu daļiņu no tā cik es samaksāju pa neizdarīto darbu, neskaitot iztērēto laiku degvielas braukājot. Neiesaku Jums ielaisties ar šāda veida profesionāļiem.

G