www.sudzibas.lv SIA "MSP GROUP" Jurijs Grišins Saņemot avansu par mēbeles izgatavošanu pazuda

SIA "MSP GROUP" Jurijs Grišins - Saņemot avansu par mēbeles izgatavošanu pazuda

Iespējams, ka situācija ir banāla, bet tomēr. Caur portālu ss. Cim atradu mēbeļu meistari. Pasūtīju izgatavot divas bērnu gultas. Gultas tika iztaisītās. Preces kvalitāte, Cena un meistera attieksme mani pilnībā apmierināja. Tāpēc nolēmu pasūtīt vēl papildus no sākumā skapi bērnistaba un pēc tam vēl galdus bērniem un piekāramo plauktu.
26.02.2021. Tika vienots, ka meisters Jurijs Grišins atbrauks un saliks skapi, kurš vajadzēja būt uztaisīt saskanā ar iepriekš nosūtīto un saskaņoto skici. Kad skapis bija gandrīz salikts meisteram tika norādīts, ka prece neatbilst skicei, proti, skapī pietrūka plauktu. Jurijs ļoti atvainojās par savu neuzmanību un apsolījās nedēļas laikā novērs šo nepilnību. Tādējādi, todien skapis tā arī netika līdz galam salikt... Tā kā iepriekš veicot pasūtījumu ar šo uzņēmumu nekādu problēmu nebija tāpēc ar Jūriju tika aprunātās sekojošā pasūtījuma detaļas un apmaksāts pilnā apmērā bērnu skapis, kuru kā minēju iepriekš tika apsolīt pabeigt nedēļas laikā. Tālāk tika izrakstīts rēķins avansa maksājumam un telefoniski ar meisteru juriju tika panākta vienošanās ka skapis tiks pabeigts vienlaikus ar jaunā pasūtījuma izpildi. Terminš bija noteikt līdz 26.03.2021. Maija sākumā tā kā no jurija nekādu jaunumu nebija tika veikts zvans. Sarunas laikā tjurijs paskaidroja, ka pandēmijas dēl ir nelielas problēmas ar piegādātājiem, bet nedēļas, max divu nedēļu laikā viss tiks nokārtots un tiks zvanīts, lai vienotirs par dirnu un laiku kad notiks montāža. Taču no tā brīža uz telefonzvaniem, īsziņām, vestulēm vairs neviens neatbild. Uzņemumam tika nosūtīta ierakstīta vēstule ar lūgumu vai nu pabeigt pasūtījumus vai atmaksāt saņemto naudu. Bet līdz šodienai tā neviens arī nezvanīja, nerakstīja un nauda netika atmaksāta. Man tiešam žēl, ka ir notikusi tāda situācija un esmu nesaprašanā, kur ir problēma. Ja tu nevari izpildīt pasūtījumu tā arī pasaki un atmaksa naudu. Taču cilvēks ir izvēlējies ignorēt. Jo vairāk kad vīr nolēma aprunāties ar Juriju personīgi un devās darbnīcā, kura uz pirmā pasūtījuma brīdī atradās Kleistu ielā tika noskaidrots, ka tur vairs Jurijs nestrādā. Tāpēc cienījamie esiet piesardzīgi! Jo runājot ar cilvēku gan pa telefonu, gan personīgi es nekad mūžā pat nevarēju padomāt, ka viņš var rīkoties, kā ir rīkojies ar mums. Turklāt viņam ir zināms, ka mēs esam daudzbērnu ģimene un mēbeles tika pasūtītās bērniem, bet šis apstāklis Juriju neapstādināja.

U

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes