SIA Mole V Vitālijs Gavrilovs - Krāpšana

Šī ir atkārtota sūdzība un brīdinājums visiem, nekādā gadījumā neiesaistīties darījumos ar SIA Mole v un Vitāliju Gavrīlovu personīgi!

Mole V, SIA Granbau, SIA Gesl - krāpšana
Vitālijs Gavrilovs nodarbojas ar sīko būvniecību, piedāvā ģeoloģijas pakalpojumus, pamatu izbūvi, ūdens spices un dziļurbumus.

Spriežot pēc komentāriem šajā portālā neesam ne tuvu pirmie kuri ir cietuši no šīs organizācijas.
Īsumā:

ir vismaz divi darboņi ar Vitāliju priekšgalā kuri atsaucās kā profesionāli ģeologi un ūdens spiču ierīkotāji, ātri atbrauc uz objektu ar Bmw Sedana markas automašīnu (ļoti netipisks darba auto) , bagažniekā viņiem ir Zemes urbis. Ātri izurbj 3 caurumus un prasa 250eur.
Mums bija divi dažādi objekti kur gribējām noskaidrot grunts sastāvu pirms Zemes gabala iegādes, tātad samaksājām 500eur, lieki piebilst ka nekādu čeku par skaidras naudas darījumu nesaņēmām.

Mūsu traģiskā kļūda bija, ka mēs vēl šiem darboņiem pasūtījām dziļurbumu, ko Vitālijs solīja ātri un operatīvi nokārtot, tikai tagad saprotu, ka viņam nekādas nopietnas urbšanas iekārtas nav, mēs pasūtījām arī dziļurbumu, Vitālijs ātri mums atsūtīja avansa maksājumu 1625eur apmērā, ko arī samaksājām uz izrakstītā rēķina pamata.

Gāja laiks un darbonis pazuda, nebija ne ģeoloģijas rezultātu, ne solītā urbuma. Sākās šovs ar meliem un atrunām, šodien, rīt, atkal rīt utt, pa vidu vēl ceļojumi uz Āfriku un iesprūšana lidostās utt, diezgan klasiski meli.

Apmēram pēc diviem mēnešiem ar neskaitāmiem atgādinājumiem un brīdinājumiem par publisku sūdzību dabūjām ļoti primitīvu ģeoloģiju vienam Zemes gabalam. Ar to mūsu "veiksme" beidzās.

Šobrīd Vitālijs ar grupu ir piesavinājies 1875eur un veic visādas krāpnieka cienīgas afēras ar atrunām kāpēc nauda vēl nav atgriezta.

Šis ir pirmais solis ar ko brīdinām pārējos potenciālos "klientus" un lūdzam atsaukties līdzīgi apkrāptos lai pievienotu jūsu liecības apjomīgam iesniegumam policijai, vid, un ptac. Sūtiet savus iesniegumus brīvā formā uz [slēpt] @gmail.com

Vitālijam šī nebūs pirmā reize nonākšanai policijas uzraudzībā, un šī būs jau darbošanās grupā, kas ir pa visam cits pants un atbildība.

š

G Girts_S 08.11.2022

Sveiki,

Kā ar jums sazināties? Varētu pievienot materiālus.
Sponcis (subīc) inbox.lv

š Šaubas 20.01.2023

Ziņojiet policijai, mūsu lieta jau ir nodota tiesai, sākumā administratīvais process, pēc tam jau kriminālatbildība.

E Edgars Vejonis 24.12.2022

Nja es iekritu uz šo cilvēku,palaidu sava garāža dzīvokli,vis kas bija vērtīgs vis tika nolaupīts,pat bērniem videospēles un pulti,datoru nozaga, cilvēki lūdzu uzmanīties no šo personu.

š Šaubas 20.01.2023

Ziņojiet policijai. No šīm sarakstēm nekas nerisinās.

E Edgars Runcis 19.01.2023

Iekritu uz šo cilvēku, neveiciet nekādas priekšapmaksas šim cilvēkam. Viss kā iepriekš minēts, sākumā škiet ļoti zinošs un rada pārliecinošu iespaidu un pēc tam sākas atrunas. Iespējams kaut ko viņš arī var izdarīt, jo ģeoloģijas urbumus pašu fizisko daļu atbrauca izdarīt ļoti operativi, bet viss pārējais par ko vienojāmies, tai skaitā ģeoloģijas rakstiskais izpildījums ir nekāds. Šis cilvēks nemainās.

Ziņojiet policijai.

E Edgars Runcis 20.01.2023