www.sudzibas.lv SIA Medicīnas centrs 36,6 Rēzeknē Sistemātiski atliek vizītes bērniem pie zobārsta

SIA Medicīnas centrs 36,6 Rēzeknē - Sistemātiski atliek vizītes bērniem pie zobārsta

Šodien ir 22.05.2018., Stāvam rindā ar 2 bērniem pie zobārsta Medicīnas centrā 36,6 Rēzeknē kopš februāra sākuma. 3 reizes ir atliktas vizītes, aizbildinotiet ar pēkšņi saslimušiem ārstu bērniem, vai pašiem ārstiem, katru reizi piedāvā pārlikt vizīti, tā viss velkās jau vairākus mēnešus. Šodien arī bija pieraksts, vakar no medicīnas centra piezvanīja un atgādināja par vizīti, taču šodien pusotru stundu pirms vizītes, piezvanīja no medicīnas centra, ka pēkšņi ārsts apslimis un atkal mūs nevar pieņemt. Man ir aizdomas, ka vizīties tiek pārceltas tikai tāpēc, ka uz mūsu pieraksta laiku tiek pierakstīti pacienti, kas nāk par maksu, bet mēs esam pierakstīti uz valsts apmaksātu bezmaksas vizīti un zobu labošanu. Gribētos dzirdēt citu šī medicīnas centra klientu atsauksmes.

S

Komentāri (8)

E ELLIO 22.05.2018

Jūs būtu ar mieru saņemt algu ap 200 eur mēnesī no valsts apmaksātām bērnu vizītēm? Nav ko brīnīties,ka zobārstiem arī ēst gribas.

S Sandra12345 23.05.2018

Cik primitīva atbilde :D

Cik primitīva atbilde uz atbildi.

I Ildze Kazinika 21.10.2018

Aizgāju ar bērnu pie zobārsta "it kā par valsts naudu" tipa "bez maksas" bet galu galā sanāca vēl piemaksāt 63 EUR,kur ir tās apsolitās bezmaksas bērnu zobārsta pieņemšanas un higiēna!
Cilvēki neticiet tam 36,6 nekas tur nav bezmaksas!

S Sandra12345 21.10.2018

Un tagad 36,6 staigā pa skolām un reklamējas. Kauna nav! Cilvēku muļķošana, 63 eur tas nav normāli.

K Kristīne Gulbe1 05.01.2022

Mans bērns katru gadu ar skolu iet uz šo centru. Higiēna ir bez maksas. Neviens neteica, ka šajā vizītē vēl ārstēs zobus. Zobārsts apskatījās, jā, bet neārstēja. Vēlāk man skolotāja paziņoja, ka vajag dēlam ārstēt zobus. Tikai tad paši gājām pie zobārsta.

L lauraavotina 17.12.2021

Mums skolā bija un stāstīja par bezmaksas zobu higiēnu. Jūs man liekas kaut ko jaucat. Zobu higiēnists un zobu ārsts ir divas dažās profesijas.
Mani bērni bija no skolas ar visu klasi pie viņiem un viss bija bez maksas. Bērns saņēma vēl dāvanu. Atnāca apmierināts. Jau trīs gadus skola iet pie viņiem, viss ok. Izbeidziet muldēt.

P Paula_S 09.11.2022

Nekur citur nevedu savus bērnus, tikai uz turieni. Sapratu, ka pret bērniem zobārsti var izturēties arī normāli. Nevis kliegt uz bērnu un mammu, dusmotos, bet gan runāt, iedrošināt, mēģināt. Bērns taču jūt, ka pret viņu normāli izturas, tad arī veidojas kontakts. Manējiem patīk skatīties multenes. Pēdējo reizi vajadzēja vairākas reizes teikt, ka jāiet prom. Negribēja iet, jo multeni nenoskatījās līdz beigām.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes