www.sudzibas.lv SIA Medicīnas centrs 36,6 Rēzeknē Sistemātiski atliek vizītes bērniem pie zobārsta

SIA Medicīnas centrs 36,6 Rēzeknē - Sistemātiski atliek vizītes bērniem pie zobārsta

Šodien ir 22.05.2018., Stāvam rindā ar 2 bērniem pie zobārsta Medicīnas centrā 36,6 Rēzeknē kopš februāra sākuma. 3 reizes ir atliktas vizītes, aizbildinotiet ar pēkšņi saslimušiem ārstu bērniem, vai pašiem ārstiem, katru reizi piedāvā pārlikt vizīti, tā viss velkās jau vairākus mēnešus. Šodien arī bija pieraksts, vakar no medicīnas centra piezvanīja un atgādināja par vizīti, taču šodien pusotru stundu pirms vizītes, piezvanīja no medicīnas centra, ka pēkšņi ārsts apslimis un atkal mūs nevar pieņemt. Man ir aizdomas, ka vizīties tiek pārceltas tikai tāpēc, ka uz mūsu pieraksta laiku tiek pierakstīti pacienti, kas nāk par maksu, bet mēs esam pierakstīti uz valsts apmaksātu bezmaksas vizīti un zobu labošanu. Gribētos dzirdēt citu šī medicīnas centra klientu atsauksmes.

Sa

El ELLIO 22.05.2018

Jūs būtu ar mieru saņemt algu ap 200 eur mēnesī no valsts apmaksātām bērnu vizītēm? Nav ko brīnīties,ka zobārstiem arī ēst gribas.

Sa Sandra12345 23.05.2018

Cik primitīva atbilde :D

Cik primitīva atbilde uz atbildi.