www.sudzibas.lv SIA Medicīnas centrs 36,6 Rēzeknē Higieniste iesaka ar zobubirsti tīrīt krosenes

SIA Medicīnas centrs 36,6 Rēzeknē - Higieniste iesaka ar zobubirsti tīrīt krosenes

Bērns bija ar skolu centrā 36.6, atnākot mājās pateica, ka 5 minūtes tik kaut ko padarīja un beigās ieteica tīrīt krosenes ar zobubirsti. Es esmu sašutuši par attieksmi un tādām rekomendācijām, jēga tad bērnam vispār bija tur iet? Noteikti mans bērns šo iestādi vairāk neapmeklēs!

D

M miroslava 27.02.2019

Vai tiešām uzskatāt, ka maza bērna vārdus var uztvert kā tiešu situācijas atstāstījumu? Piecu minūšu laikā tik pat labi varēja būt 30 minūtes, it sevišķi ja ārsts ar bērnu pļāpā laiks ātri paskrien.. un par krosenēm...tik pat labi bērns varēja sākt kaut ko runāt par savām botām utt. Starpcitu, botas ļoti labi tīrās ar zobubirsti!

D da.rod 27.02.2019

Man šo informāciju apstiprināja arī audzinātāja, tāpēc vairāki vecāki ir sašutumā!
P. S. Higiēnistam nav jāstāstakā kā tīrīt botas, bet gan zobus

E ELLIO 02.03.2019

Varbūt bērna zobu birste ir tik veca,ka tās izskats der vienīgi botu pucēšanai, ne zobiem?

D da.rod 05.03.2019

Bērnam iedeva jaunu birsti iepakojumā ar šādu tekstu! Super rekomendācijas jaunai zobu birstei