www.sudzibas.lv sia md NOāSS par darbu un ražõšanu

sia md NOāSS - par darbu un ražõšanu

JA vēlaties pasūtīt jeb kadas mēbeles sia noāss, vai koka izstradajumus, tad nedariet to es jums saku ka strādājošais galdnieks, mebeles liek taisīts no trešās šķiras materialiem, kad kas nelīmējās kopā, tad kurš taisīja mēbeles tiek materiāli ietekmēts, no pasūtītajiem noplēšs pamatīgu naudu, bet ka s taisija tam kapeikas, ja ko iebilsti, tieci nozakats ta it ka butu, ar mesliem apliets, priekšnieks Armands, kurs nekontole sevi nekadi, visi galdnieki vinam ir pizdaļoti un padlas.Mebels taisa prieks restoraniem bariem, latvijas gaze, taisij jaht, no tadas barahlo, ja es but normals klients šeit tas nepasīūtitu, pareizi ir ka klienti atsakas maksat naudu, es arī nemaksatu par sitadiem mesliem.Esiet uzmanigi, neiekritiet slazdos, jo ka saka skopais maksa dubulti/

K