Sia Masterwork Furniture - Vilšanās

Sia Masterwork Furniture ir galdniecības uzņēmums, kurš specializējas uz mēneļu ražošanu galvenokārt skandināvijas tirgum, precīzāk Norvēģijai. Darba intervijā tiek solīta vismaz 1500 euro darba alga uz rokas, bet realitāte ir pavisam citāda. Darba process ir diezgan neskaidrs, rasējumi neprecīzi, ja tādi vispār ir, materiāls un furnitūra tiek sūtīta pa daļām, jo ir lieli parādi. Darba samaksa daļēja, oficiāla un neoficiāla, bet nekad nav bijusi laikā. Darbinieki bieži mainās, jo algu laikā ne viens nav saņēmis. Ja ir interese apskatīt Norvēģiju komandējumu braucienos, droši var iet pastrādāt, bet jārēķinās, ka komandējumā nāksies pašam sevi uzturēt cerībā gaidot algas dienu. :)

K

I Ilmars dzenis 10.10.2019

Eh, tik tagad izlasīju šo sūdzību, kad Sia Masterwork Furniture jau kaudzi naudas parādā un netaisās nemaz atdot. :(