www.sudzibas.lv Sia "Marida" Nemaksā algas

Sia "Marida" - Nemaksā algas

Sia "marida" veikals, beķereja "dzirnas" dobelē, kuras valdes loceklis ir "māris dišleris", kurš nepilda savus tiešos darba pienākumus un neizmaksā algas darbiniekiem, kas strāda un arī ir parādā tiem, kas jau ir aizgājuši un vēljoprojām gaida samaksu par padarīto darbu!
Viņš ir ielicis sludinājumu ss.lv ka meklē pārdevēju, bet silti iesaku neatsaukties uz sludinājumu, jo pec padarītā darba savu atalgojumu nesaņemsiet!
9. Mēnešu laikā sājā uzņēmumā ir nomainijušies 12 darbinieki un visi palikuši apkrāpti!

K

* ***** 09.11.2011

Jā, arī es esmu viena no daudzajām, kura palika bez samaksas par padarīto darbu!

K Katrina 10.11.2011

Esmu no daudzajam, nav samaksājis par pusotru menesi, nācās rakstīt atlūgumu.Pagājis jau mēnesis no tā datuma kad aizgāju prom, nauda vēl nav izmaksāta.

M m 10.11.2011

"silti iesaku neatsaukties uz sludinājumu" - pilniba piekritu, jo man ar neko neizmaksaja..
pretigi ka ta cilveki izrikojas..

K Kristine 11.11.2011

Ieva vai Diāna nezinu, kura rakstīja sūdzību un parakstījās, ka es esmu rakstījusi un nopublicējusi sūdzību... bet es tā neesmu...man nepatīk, ka izmanto manu vārdu, lai slēptu Jūsu intrigas...Piekrītu, Jūsu uzrakstītajam tekstam par neizmaksātajām algām utt, bet parakstījāties pašas ar savu vārdu jau labāk...uzņematies pašas atbildību par rakstīto informāciju!!!

J jURIS 15.11.2011

kā NAV KAUNA RAKSTīT VISāDAS MUļķīBAS

R Rutai 16.11.2011

Kur jūs redzat muļķibas?

X xxx 16.11.2011

Kādas vēl muļķības?Jums publicēt savu konta izrakstu, kada nauda no bijušās darba vietas SIA "Marida" ir ienakusi manā kontā, par nostrādāto laika posmu???
Kad saņēmu VSAA izrakstu, par samaksātajiem nodokļiem, biju patīkami pārsteigta, kadai summai bij jābūt manā kontā, kuras reāli diemžēl nav!!!
Jo savu algas aprēķina lapiņu neesmu redzējusi vispar, kamēr strādāju šajā uzņēmumā!!!

P Pokimons 18.11.2011

Blaviens tas cuka netikai nemaksa algu bet atlaistam cilvekam vel halturas piedava, kuram vajadzetu smaksat algu bet ne tas spraklis vel piekasas! Varu pateikt 1 SOLITS MAKA NEKRIT! tie ir tikai vina solijumi!