www.sudzibas.lv SIA "Maravilla" salons "AURA" par skaistumkopšanas salonu "AURA"

SIA "Maravilla" salons "AURA" - par skaistumkopšanas salonu "AURA"

Vēlos informēt par izvairīšanos no nodokļu nomaksas SIA"Maravilla" salonā "AURA", kurš atrodas Rīgā, Nīcgales ielā 48. Minētajā salonā vai nu vispār netiek izsists pirkuma čeks par pakalpojumu. Taču, ja no klienta puses tiek jautāts par čeka nepeiciešamību, administratore aizbildinās, ka "kase jau slēgta" - gadījumā, ja uz salonu devos ap plkst.16.00. Turklāt, ja es jau citā reizē, kad devos, lai veiktu manikīru, pēc samaksas veikšanas jautāju čeku, tad man izsita čeku, taču ne jau par Ls 15,00, kurus samaksāju, bet gan tikai par Ls 10,00, norādot, ka maksājums veikts par manikīra pakalpojumiem.
Skaidrs, ka minētais uzņēmums izvairās no nodokļu nomaksas. Vienkārši ļoti nepatīkami, ja es maksāju pietiekami lielus summu par pakalpojumu, vēlos, lai arī tiktu valstij samaksāti nodokļi. Ja netiek maksāti nodokļi, tad pakalpojumam jābūt lētākam.

Dace

D

Z zann 16.10.2015

Šajā salonā ar latviešu valodu arī maigi sakot pašvaki. Biju šokā, ka kosmetaloge pat nesaprata ko es saku vai arī nevēlējās saprast, jo latviešu valodā uzdotos jautājumus vienkārši ignorēja. Esmu uz jūs ar krievu valodu un noteikti vairs nevēlos apmeklēt salonu kur nevar atbildēt uz maniem jautājumiem man saprotamā turklāt vēl valsts valodā.