www.sudzibas.lv SIA MAPLS Negodīga izturēšanās pret strādniekiem!

SIA MAPLS - Negodīga izturēšanās pret strādniekiem!

Es strādāju Mūzikas ieraxtu kompānijā MAPLS, par pārdewēju..Mani atlaida, jo neierados darbā, jo bija slikti ar weselību, un man wēl par wienu dienu pieprasa sodu 200 ls.. Ceļu solīja no Tukuma uz Sloku atmaxāt, kaut pusi, bet nekā.. Maina numurus, un nepaziņo strādniekiem un pārmet pēc tam kapēc nepaziņo, kad saslima, bet kā war paziņot, kad numurs naw iedots.. Konkrēti runa iet par IVETU TURKĒVIČU.. Iepriekš pie wiņiem strādāju Tukumā, esmu jau wārāk kā gadu pie wiņiem nostrādājusi, bet pašu IVETU TURKĒVIČU-KURA IR GALVENĀ, NEESMU REDZĒJUSI, TIKAI PA TELEFONU RUNĀJUSI.. Sawu algu bija pašai jāmeklē, kur wēl runa par līgumu un kases aparāta atļauju, kuras man uz rokas nebija, kā arī līgums.. Kad kautkas swarīgs wajadzēja pateikt, telefons netika celts, wai tika nomests un pēc laika atsūtīta sms, wēlāk pārzwanīšu, un nekā, ne ziņu, ne miņu.. Apwaino, kad rupji pret cilwēkiem izturās un draud, ja necels telefonu būs nepatikšanas.. Pati atbraukt newar, sūta sawu brāli, wai māti ar tēwu, pati sēž kantorī un audzē taukus.. Pasaka, lai atbrauc uz kantori, nepasakot, kur tāds atrodās, internetā 10 adreses saliktas, kur meklēt wiņus naw ne jausmas..

G

R Raivo 14.12.2008

nevajg tad straadaat pie taadiem bleeziem salasi cik tik var pieraadiijumus un ej uz tiesu tiesa sajos jautaajumos ir bezmaksas

E ella 15.12.2008

5 gadi, kā tur vairs nestrādāju un viss joprojām pa vecam :(

R Rima 14.04.2009

Vajadzēja lasīt līgumu!

G Gunita 16.11.2009

Man tāda līguma nebija.. Tu arī Ella tur strādāji??

H hiacinte 16.11.2009

spriežot pēc uzrakstītā teksta ar īpašu intelektu šis darbinieks nav izcēlies. Grūti saprast uzrakstīto domu, nerunājot nemaz par gramatikas un stila kļūdām. bēdīgi.

M madame 21.05.2010

smiekligi, bet es ari esmu stradajusi Mapla, kadus 4 gadus atpakal...un laikam nekas nav mainijies :D algas mazinas, solija ka bus lielakas, bet protams tadi brinumi nenotika :D mani neapmierinaja tas, kad prece tika sutita ar autobusu, un vienmer bija jadoma ka vinu atgadat uz veikalu, ja tev nav masinas, tev prece janes bija ar kerinu, ar kuru jaunam cilvekam nu noteikti butu kauns caur visai pilsetai braukt :D un biezi smauca ar naudu, piemeram atvalinajuma nauda tika maksata tik maza ka sausmas, parasti bija jazvana jakasas ar gramatvedi kapec tik maz izmaksats! vai atceros gadijumu, kad biju apslimusi, menesi nestradaju, otra meitene stradaja viena visu menesi, tatad algai jabut atiecosi uz pusi lielakai, bet vinai ieskaitija par 20 ls vairak, kas no vinu puses ir sausmigi, darbalaiks tomer 12 stundas diena un katru dienu jastrada!