SIA "MAKROL" - riepas

tirgo restaurētas riepas (restaurē paši),par kvalitāti neatbild, gribējām, lai samaina nekvalitatīvi norestaurētu- pazuda, uz zvaniem neatbild ...

R rtransport 30.05.2015

Identiska situācija, nevienam neiesaku.Jābrīnās, kā viņi vēl eksistē.

A autonelaime 14.12.2015

Restaurē uz beigtiem karkasiem un pēc 2 dienām līdz 2 mēnešiem šīs riepas uzsprāgst vēsā laikā, pieļauju ka vasarā izsprāgs visas kuras nopirku. protams klusie telefoni un paslēpes. Neiesaku nevienam !!!

T Tukums Transports 02.08.2016

Loti labas atsauksmes no manas puses, nekad nevienu problemu nav bijusas ar so kompaniju

N NAAG 30.12.2016

Nopirku 2 repas venaj pec 2 denam paradijas bumbuls braucu mainit uz ko sekoja ka mana vajna esmu jebraucis bedre un sekoja atejkums Ar reou nobraucu 15km pa lidzenu asvaltu saka vibret masina pec ka ari pamaniju repas defektu

I ingucis42 27.01.2019

Makrolā nopirktā riepa uzsprāga pēc 16.dienām mīnus 8.grādu salā. Sprādziena rezultātā cieta vieglais.

I ingucis42 27.01.2019

Jautājums ko darīt ar pārējām 3. riepām?

C client2021 04.01.2021

Guntars Ābele ir krāpnieks, kas nemaksā savus parādus un uzmet citus uzņēmējus.