www.sudzibas.lv SIA Lunor услуги

SIA Lunor - услуги

Если Вам дорого свое время и вещь, то не обращайтесь за услугами в ателье SIA LUNOR (LV 40003595741)по адресу Avotu iela 6. Портят вещи, так что не подлежит востановлению, деньги не возвращают, грубят, повышают голос, кормят "завтраками", а потом утверждают что так и было. Услугу мне оказывала швея Людмила... Теперь прокленнаю тот день когда обратилась к ним!!!

A Anželika 26.06.2011

Piekrītu!

в Владимир 17.11.2011

Что конкретно Вам сделали не так и что Вам испортили? Конкретно опишите ситуацию и результат, пожалуйста!

а АлёнаиИнга 18.11.2011

Всё неправда, обращаюсь к этой партной уже 8 лет - небыло проблем. Отличный партной с большим стажем и фантастической фонтазией по моделям - постоянные клиенты.

M Marina 20.11.2011

Людмила-портной с необычайным опытом пошива одежды различной сложности. Наличие постоянных "непростых" клиентов этому подтверждение.
К сожалению, сама я чуть не испортила свой свадебный наряд, влезая в технологию и пошив на праве "первой руки", но, рука мастера привела всё в порядок и на свой праздник я блестала. Спасибо Вам за выдержку и понимание.
Фото к сожалению не подгрузилось

L LindaLinda 03.06.2013

SIA LUNOR ļoti neprofesionālas šuvējas. Uzticēt var tikai atšūt taisnu gabalu un tad vēl bija problēmas nomērīt gariem svārkiem atšūšanas lielumu. Neko sarežģītu šūt vai labot neiesaku. Uzticēju džinsu biksēm pazemināt jostas vietu. Aizgāju, uzmērīju, jautāju kādas ir iespējas? šuvēja uzreiz, es redzu - es te iešūšu un viss būs kārtībā, būs tā un šitā... Finālā aizeju pēc biksēm - nekvalitatīvi nošūts, jau redzams, ka atiris + stakles daļā džinsām izveidojušās krunkas. Jautāju kāpēc tā? Pirmā atbilde no šuvējas: es tās neizveidoju, tādas tad jau bija. Bet tanī pašā laikā saka, ka es arot atstāt un viņa ko tur vēl izdarīšot un tad tā nebūšot. Aizeju atkal pakaļ - uzmēru, tāpat stakle krunkās un šuvējai atbilde, ka neko tur nevarot izdarīt. Finālā man iztērēta nauda un sabojātas bikses, bet šuvēja neuzņemas nekādu atbildību par savu nekvalitatīvo darba rezultātu. Mīļie cilvēki, esiet uzmanīgi ar šīs iestādes šuvējām! Kad biju pēc biksēm tad vēl piedzīvoju vēlvienas klientes nelaimi, kura bija uzticējusi kāzu kleitai ko saīsināt un kleita bija pārāk daudz atšūta...tad jūs variet iedomāties kas tur darījās...