www.sudzibas.lv SIA L@T velosipēds

SIA L@T - velosipēds

Labdien!gribu jums izstāstīt atgadījumu un lūgt jūsu palīdzi'bu-es strādāju Maximā Dzelzavas ielā 6a,no rīta 11.02 7.00 atbraucu uz darbu ar velosipēdu.novietoju piegādes zonā pie trepītēm,kas ved uz rezerves ieeju.vakarā 18.00rampa tiek slēgta un es devos pakaļ velosipēdam,lai iestumptu iekšā.ieraugpt velosipēdu,es nesapratu,kas noticies-tas bij riktīgi saplacināts!!!apskatoties video konstatēju,ka 8.18 [slēpt]@T firma šoferis bija atbraucis mainīt kartona konteinera presi un novietojot jauno presi nepaskatījās,ka atrodas tur mans velosipēds vienkārši saplacināja to!!kā vēlāk es noskaidroju no veikala darbinieka,kurš bija aculienieks,mašīnas vadītājs izkāpa,piegāja,apskatījās un pateica-pizda velosipedu,iesēdās mašīnā un aizbrauca!!!!vakarā firma nestrādā,tapēc sāku sazvanīties no rīta,kur man pateica,ka šoferis neko nav bojājis un ja ir pretenzijas,tad lai rakstot rakstisku iesniegumu,ko izskatīšot!!!!ceļu policijā man pateica,ka tas neesor ceļu negadījums un ieteica griesties policijā.policijā man iesniegumu pieņēma(ar lielu skandālu),bet uzreiz jau pateica,ka būs atteikums,jo NEESOT nozieguma sastāva!!!
lūk,tāds ir tas stāsts.200 eiro saplacināti un neko nevar darīt!jā ir veikala droši'bas kameru ieraksti,kur to visu ļoti labi redz! bet tas nevienu šajā valstī neinteresē!

cerot uz palīdzību Adrians Borštens.
tel.27734367

G

S smīkņa 09.03.2014

Policija nedrīkst atteikt, noteikti raksti iesniegumu. Ja arī policija atsaka, tad noteikti pārsūdzi viņu lēmumu. Dabūn videoierakstu kopiju kā arī darbinieka, kurš redzēja negadījumu, kontaktinformāciju, lai viņš vēlāk var būt liecinieks.